FB pixel TP pixel
Trabantem z Indie až domů
Trabantem z Indie až domů

Trabantem z Indie až domů

Trabantem z Indie až domů
Česko | 2019 | Dokumentární seriály | Cestopis | 14 minut | 1 řad(a) | 14 epizod

Závěrečná etapa výpravy Dana Přibáně a jeho „žlutého cirkusu“ uzavírá cestu kolem světa ve znamení objevování nového i lehce nostalgickou připomínkou starého. Nejdelší „trabantí“ seriál má čtrnáct půlhodinových epizod uzavřených prodlouženým speciálem. Za už tradičním pojetím divácké dokumentární ko...

Závěrečná etapa výpravy Dana Přibáně a jeho „žlutého cirkusu“ uzavírá cestu kolem světa ve znamení objevování nového i lehce nostalgickou připomínkou starého. Nejdelší „trabantí“ seriál má čtrnáct půlhodinových epizod uzavřených prodlouženým speciálem. Za už tradičním pojetím divácké dokumentární komedie je vyprávěn příběh o rychle se měnícím světě a o tom, že události kolem jsou mnohem blíže, než se někdy zdají být, a mnohem aktuálnější, než vypadají. Příběh je stále o souboji s divočinou, nebezpečí a černočerném humoru, ale i o lidech, o setkáních příjemných i nepříjemných na pětiměsíční cestě dlouhé přes 17 000 kilometrů. Výprava tentokrát vyrazí z nejjižnějšího cípu Indie přes Nepál do Himaláje, kde se pokusí překonat výškový rekord dvoutaktního auta a vyjet do výšky přes pět kilometrů nad mořem. Dál nejistým Pákistánem přes ostře sledovanou Čínu až do Samarkandu, nejvýchodnějšího bodu první cesty a místa, kde trabant poprvé objede svět, a pak ve svých stopách po jedenácti letech od první výpravy konečně zpátky domů. K velkolepému přivítání na nejkrásnějších 1000 kilometrech Slovenskem a Českem. Žlutý cirkus tvoří tradiční dvojice trabantů, maluch a jawa. Z velké části jede sestava z minulé výpravy. V trabantu Egu náčelník Dan Přibáň, kameraman Zdeněk Krátký a fotograf Vojta Duchoslav, sehrané realizační jádro minulého filmu a seriálu. V trabantu Babu první cirkusový hudebník a druhý fotograf Slovák Marek Duranský s nováčkem Lukášem Venclíkem, kavárenským povalečem, který nikdy neřídil auto a nemá moc času se to naučit. Samozřejmostí je nesmrtelný optimista a motocyklista Slovák Marek Slobodník. Polská posádka malucha zůstává velmi dlouho otevřená. Radek zůstal po minulé cestě v Asii, a nikdo neví, kde a co s ním je, a tak je vše na hasiči Honzovi Setvínovi, který sám nachystal malucha a není si jistý, zda se na Radka více těší, nebo se ho děsí.

IMDb  81 % CSFD  83 %

Trabantem z Indie až domů online

Sledovat Trabantem z Indie až domů online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Trabantem z Indie až domů online, zda je ke stažení a zda má Trabantem z Indie až domů dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 19. 4. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Trabantem z Indie až domů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Trabantem z Indie až domů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Trabantem z Indie až domů postavy.

Dan Přibáň
Dan Přibáň
Tvůrce
Dan Přibáň
Dan Přibáň
Režie

Trabantem z Indie až domů recenze a hodnocení

Tvůj názor na Trabantem z Indie až domů?

V seriálu Trabantem z Indie až domů hrají David Novotný.

Seriál Trabantem z Indie až domů můžete vidět na Starmax.

Seriál Trabantem z Indie až domů je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.