FB pixel TP pixel
Transit Carlsbad
Transit Carlsbad

Transit Carlsbad

Transit Carlsbad
Československo | 1966 | Krimi filmy | Špióni | 94 minut

I v "osvícených" 60. letech si filmaři rádi hráli na špiony. V mondénním prostředí přepychového karlovarského hotelu se tak odehraje stejně mondénní šaráda, v níž několik zahraničních agentů projeví zájem o věhlasného rakouského vědce, objevitele umělých bílkovin. Ohrožený muž naštěstí ani nepostřeh...

I v "osvícených" 60. letech si filmaři rádi hráli na špiony. V mondénním prostředí přepychového karlovarského hotelu se tak odehraje stejně mondénní šaráda, v níž několik zahraničních agentů projeví zájem o věhlasného rakouského vědce, objevitele umělých bílkovin. Ohrožený muž naštěstí ani nepostřehne, jaké sítě se kolem něho smotávaly, jeho ochranou byla totiž pověřena záhadná madam Elizabeth, mezi agenty proslulá jako 006, ve skutečnosti pracující pro Státní bezpečnost... Jako parodie by možná film uspěl, jenže vážně míněný sotva někoho přesvědčí - a nic na tom nemění ani scenáristická účast renomovaného Jana Procházky.

IMDb  49 % CSFD  45 %

Transit Carlsbad online

Sledovat Transit Carlsbad online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Transit Carlsbad online, zda je ke stažení a zda má Transit Carlsbad dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 29. 12. 2019
Zdarma

Transit Carlsbad obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Transit Carlsbad, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Transit Carlsbad postavy.

Valentina Thielová
Valentina Thielová
Paní Elizabet
Jiří Adamíra
Jiří Adamíra
Mercadier
Jaroslav Raušer
Jaroslav Raušer
Tloustík
Jiří Holý
Jiří Holý
Penniker
Josef Bláha
Josef Bláha
General
Ilja Prachař
Ilja Prachař
Kapitán
Vladimír Stach
Vladimír Stach
Antonín
Rudolf Jelínek
Rudolf Jelínek
Vrchní

Transit Carlsbad recenze a hodnocení

Ve filmu Transit Carlsbad hrají Valentina Thielová, Miroslav Macháček, Jiří Adamíra, Jaroslav Raušer, Jiří Holý, Josef Bláha, Ilja Prachař.

Film Transit Carlsbad režíruje Zbynek Brynych.

Film Transit Carlsbad má 94 minut.

Film Transit Carlsbad můžete vidět na Česká filmová klasika.

Film Transit Carlsbad je online na Česká filmová klasika, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.