FB pixel TP pixel
Transsiberian

Transsibiřský expres

Transsiberian
Velká Británie | 2008 | Thrillery | 111 minut

Jessie (Emily Mortimer) a Roy (Woody Harrelson) se rozhodnou, že svou cestu z Číny do Ameriky udělají o něco dobrodružnější, pojedou vlakem do Moskvy a až tam nasednou na letadlo domů. Během cesty se seznamují s mladým párem, Carlosem (Eduardo Noriega) a Abby (Kate Mara). Jenže čím víc je poznávají,...

Jessie (Emily Mortimer) a Roy (Woody Harrelson) se rozhodnou, že svou cestu z Číny do Ameriky udělají o něco dobrodružnější, pojedou vlakem do Moskvy a až tam nasednou na letadlo domů. Během cesty se seznamují s mladým párem, Carlosem (Eduardo Noriega) a Abby (Kate Mara). Jenže čím víc je poznávají, tím podezřelejší se jim zdají. Do opravdového nebezpečí se dostávají, když do vlaku přistoupí ruský detektiv Grinko (Ben Kingsley). Ten jde po drogách, které se Carlos zřejmě snaží propašovat z Asie do Ruska. Podezření padá i na Jessie a Roye. Grinkovy vyšetřovací metody jsou nemilosrdné, všem záhy dojde, že tu jde o holý život. Moskva se najednou jeví jako nedostižný cíl. Vystoupit z vlaku uprostřed kruté Sibiře by znamenalo okamžitou smrt. Zůstat dává aspoň malou naději. Jedno je jisté, tato cesta bude skutečně nezapomenutelná. Nezapomenutelná v tom nejhorším smyslu slova.

Hrají: Woody Harrelson, Emily Mortimer, Kate Mara, Eduardo Noriega, Thomas Kretschmann, Ben Kingsley, Etienne Chicot

Režie: Brad Anderson

IMDb  67 % Kinobox  63 %
Voyo
Thrillery na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Transsibiřský expres online

Transsibiřský expres online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Transsibiřský expres recenze a hodnocení

Ve filmu Transsibiřský expres hrají Woody Harrelson, Emily Mortimer, Kate Mara, Eduardo Noriega, Thomas Kretschmann, Ben Kingsley, Etienne Chicot.

Film Transsibiřský expres režíruje Brad Anderson.

Film Transsibiřský expres má 111 minut.

Film Transsibiřský expres není zatím nikde online.

Film Transsibiřský expres není zatím kde sledovat.