FB pixel TP pixel
Transit
Transit

Tranzit

Transit
Německo | 2018 | Drama | Druhá světová válka | 101 minut

Německá vojska stojí před branami Paříže. Georg na poslední chvíli uprchne do Marseille. Jeho zavazadlo obsahuje dědictví po spisovateli jménem Weidel, který si kvůli strachu z pronásledování vzal život. Součástí jeho odkazu je rukopis, pár dopisů a potvrzení mexického velvyslanectví o vydání víza. ...

Německá vojska stojí před branami Paříže. Georg na poslední chvíli uprchne do Marseille. Jeho zavazadlo obsahuje dědictví po spisovateli jménem Weidel, který si kvůli strachu z pronásledování vzal život. Součástí jeho odkazu je rukopis, pár dopisů a potvrzení mexického velvyslanectví o vydání víza. V tomto přístavním městě je umožněno zůstat pouze těm, kteří mohou prokázat, že zase odejdou, takže potřebujete povolení k pobytu od potenciální hostitelské země. Georg převezme Weidelovu totožnost a pokusí se získat jednu z nedostatkových pasáží na lodi. Rozhovory mezi uprchlíky probíhají na chodbách jeho hotýlku, v čekárnách konzulátů a kavárnách a barech dole v přístavu. Georg se spřátelí s Drissem, synem jeho zesnulého přítele Heinze, který zemřel při pokusu o útěk. Když se však setká s tajemnou Marií, jeho plány se změní.

Hrají: Franz Rogowski, Paula Beer, Godehard Giese, Lilien Batman, Barbara Auer, Matthias Brandt, Sebastian Hülk

Režie: Christian Petzold

IMDb  70 % Kinobox  65 %

Tranzit online

Sledovat Tranzit online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tranzit online, zda je ke stažení a zda má Tranzit dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tranzit recenze a hodnocení

Ve filmu Tranzit hrají Franz Rogowski, Paula Beer, Godehard Giese, Lilien Batman, Barbara Auer, Matthias Brandt, Sebastian Hülk.

Film Tranzit režíruje Christian Petzold.

Film Tranzit má 101 minut.

Film Tranzit můžete vidět na Edison.

Film Tranzit je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.