FB pixel TP pixel
3 Generations
3 Generations

Tři generace

3 Generations
USA | 2016 | Drama | Dramedy | 87 minut

V každé etapě našeho života bojujeme s tím, abychom byli sami sebou. Své o tom ví Ray (Elle Fanning), teenager z New Yorku, který prochází změnou pohlaví. Jeho matka Maggie (Naomi Watts) je svobodná a sama se hledá. Teď ale potřebuje najít Rayova biologického otce, který musí podepsat souhlas k jeho...

V každé etapě našeho života bojujeme s tím, abychom byli sami sebou. Své o tom ví Ray (Elle Fanning), teenager z New Yorku, který prochází změnou pohlaví. Jeho matka Maggie (Naomi Watts) je svobodná a sama se hledá. Teď ale potřebuje najít Rayova biologického otce, který musí podepsat souhlas k jeho změně. Třígenerační rodinu doplňuje Rayova netradiční babička Dolly (Susan Sarandon), která neví, jestli být víc zoufalá z rozhodnutí svého vnuka nebo z životní nerozhodnosti vlastní dcery. Všichni tři se tak musí poprat se svými zažitými způsoby, přijmout změny a začít fungovat jako rodina.

Hrají: Elle Fanning, Susan Sarandon, Naomi Watts, Tate Donovan, Maria Dizzia, Sam Trammell, Linda Emond

Režie: Gaby Dellal

IMDb  60 % Kinobox  62 %

Tři generace online

Sledovat Tři generace online můžeš na Filmbox+, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tři generace online, zda je ke stažení a zda má Tři generace dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
původní znění | český dabing | SD kvalita | od 30. 8. 2023
Předplatné za 99 Kč
Prima Plus
Prima Plus
od 17. 12. 2021
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tři generace recenze a hodnocení

Ve filmu Tři generace hrají Elle Fanning, Susan Sarandon, Naomi Watts, Tate Donovan, Maria Dizzia, Sam Trammell, Linda Emond.

Film Tři generace režíruje Gaby Dellal.

Film Tři generace má 87 minut.

Film Tři generace můžete vidět na Filmbox+, Prima Plus.

Film Tři generace je online na Filmbox+, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.