FB pixel TP pixel
Saam gwok dzi gin lung se gap

Tři království: Vzkříšení draka

Saam gwok dzi gin lung se gap
Čína | 2008 | Drama | Kung-fu | 102 minut

Jeho země je rozvrácena občanskou válkou a Zhao, obyčejný muž, proto vyslyší volání povinnosti a z nejskromnějších poměrů se na křídlech odvahy a vynalézavosti vznese až k velení armády, pověřené osvobozením země od ďábelského vojenského vládce. Zhaovo hrdinství se díky jeho skutkům, cti a snu o sje...

Jeho země je rozvrácena občanskou válkou a Zhao, obyčejný muž, proto vyslyší volání povinnosti a z nejskromnějších poměrů se na křídlech odvahy a vynalézavosti vznese až k velení armády, pověřené osvobozením země od ďábelského vojenského vládce. Zhaovo hrdinství se díky jeho skutkům, cti a snu o sjednocení rozděleného národa stává inspirací a legendou, ale jak léta jdou, trůn přechází z jedněch rukou do druhých, a válka zuří dál. Když je pak nastolen nový král, rozhodne se, že míru může být dosaženo jen definitivním zničením všech velkých vojenských vůdců - a stárnoucí Zhao se vydává do své poslední a největší války. Na cestu dobrodružství, které navěky pokryje jeho jméno slávou.

IMDb  62 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Tři království: Vzkříšení draka online

Tři království: Vzkříšení draka online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Tři království: Vzkříšení draka obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tři království: Vzkříšení draka, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tři království: Vzkříšení draka postavy.

Sammo Hung
Sammo Hung
Hraje
Andy Lau
Andy Lau
Hraje

Tři království: Vzkříšení draka recenze a hodnocení

Tvůj názor na Tři království: Vzkříšení draka?