FB pixel TP pixel
Tři kroky od těla
Tři kroky od těla

Tři kroky od těla

Tři kroky od těla
Česko | 1934 | Komedie | Satira

Věční studenti Tommy Fikejs a Ferda Říha jsou na mizině. Jejich nadějí zůstává Tommyho strýc, milionář a automobilový magnát, žijící v cizině. Ten však na žádosti o podporu neodpovídá. V den, kdy „bída“ obou mladíků dostoupí vrcholu, přináší notář zprávu o strýčkově smrti a závěť. Tommy má naději zí...

Věční studenti Tommy Fikejs a Ferda Říha jsou na mizině. Jejich nadějí zůstává Tommyho strýc, milionář a automobilový magnát, žijící v cizině. Ten však na žádosti o podporu neodpovídá. V den, kdy „bída“ obou mladíků dostoupí vrcholu, přináší notář zprávu o strýčkově smrti a závěť. Tommy má naději získat velké dědictví v případě, že se ožení se svou sestřenicí Aluškou. Pokud však on nebo Aluška sňatek odmítnou, připadá dědictví druhému z nich. Snoubenci se mají poprvé setkat v Cannes. Aluška přijíždí s tetou, dámou v nejlepších letech, která si po smrti manžela drží všechny muže od těla. Aluška i Tommy se nezávisle na sobě rozhodnou odradit svůj protějšek odpudivým vzhledem a chováním. Když se ale náhodně setkají bez přestrojení na pláži, zamilují se do sebe a svatba je na spadnutí. Bohužel bez očekávaného dědictví. Z notáře se vyklube sám bohatý strýc, který se chtěl na účet otravných příbuzných pobavit. Jako svatební dar jim daruje dětská autíčka.

IMDb  62 % CSFD  66 %

Tři kroky od těla online

Sledovat Tři kroky od těla online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tři kroky od těla online, zda je ke stažení a zda má Tři kroky od těla dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
od 21. 5. 2021
Zdarma

Tři kroky od těla obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tři kroky od těla, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tři kroky od těla postavy.

Karel Lamač
Karel Lamač
Tommy Fikejs
Truda Grosslichtová
Truda Grosslichtová
Aluška Králová
Věra Skalská
Věra Skalská
teta Berta
František Paul
František Paul
Ferda Říha
Antonín Holzinger
Antonín Holzinger
strýček
Jaroslav Marvan
Jaroslav Marvan
předseda spolku věřitelů
Čeněk Šlégl
Čeněk Šlégl
uprchlík z Ďábelských ostrovů
Přemysl Pražský
Přemysl Pražský
komisař Monier
Jára Kohout
Jára Kohout
námořník
Jára Beneš
Jára Beneš
Hudba

Tři kroky od těla recenze a hodnocení