FB pixel TP pixel
The Three Burials of Melquiades Estrada

Tři pohřby

The Three Burials of Melquiades Estrada
Francie | 2005 | Westerny | Záhada | 121 minut

Drama se odehrává v Texasu na pomezí USA a Mexika. Místní rančer Pete Perlina (T. L. Jones) zaměstnává na svém ranči jistého Estradu (J. C. Cedillo). Jednoho dne se Estrada nedostaví do práce. Jeho tělo se najde v pustině, pohřbené v mělkém hrobě. Místní šerif nemá mexikánce zrovna v lásce a tak poh...

Drama se odehrává v Texasu na pomezí USA a Mexika. Místní rančer Pete Perlina (T. L. Jones) zaměstnává na svém ranči jistého Estradu (J. C. Cedillo). Jednoho dne se Estrada nedostaví do práce. Jeho tělo se najde v pustině, pohřbené v mělkém hrobě. Místní šerif nemá mexikánce zrovna v lásce a tak pohřbívá Estradu v chudáckém hrobě, aniž by cokoliv začal vyšetřovat. Rančer Pete si ale osedlá spravedlnost a najde viníka – člena pohraniční stráže Nortona (Barry Pepper). Pete ho unese a přinutí, aby Estradu z hrobu vykopal a naložil na mulu. Všichni tři se pak vydávají na cestu za řádným pohřbem do Estradovy rodné vesnice na druhé straně hranice.

Hrají: Tommy Lee Jones, Barry Pepper, Dwight Yoakam, January Jones, Melissa Leo, Julio Cedillo, Levon Helm

Režie: Tommy Lee Jones

IMDb  75 % Kinobox  69 %

Tři pohřby online

Sledovat Tři pohřby online můžeš na Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tři pohřby online, zda je ke stažení a zda má Tři pohřby dabing nebo titulky.

Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 29. 11. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tři pohřby recenze a hodnocení

Ve filmu Tři pohřby hrají Tommy Lee Jones, Barry Pepper, Dwight Yoakam, January Jones, Melissa Leo, Julio Cedillo, Levon Helm.

Film Tři pohřby režíruje Tommy Lee Jones.

Film Tři pohřby má 121 minut.

Film Tři pohřby můžete vidět na Vodafone TV.

Film Tři pohřby je online na Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.