FB pixel TP pixel
Gnome Alone
Gnome Alone

Triky s trpaslíky

Gnome Alone
Kanada | 2017 | Animované filmy | Pro holky | 89 minut

Chloe a její maminka Catherine se už zase stěhují. Tentokrát do Nové Anglie, ve které si pořídily nádherný gotický dům, plný zvláštních zahradních trpaslíků. Chloe má ale jiné starosti. Začíná chodit do nové školy a snaží se spřátelit se svými spolužačkami. Navíc se do ní zakoukal kluk ze sousedství...

Chloe a její maminka Catherine se už zase stěhují. Tentokrát do Nové Anglie, ve které si pořídily nádherný gotický dům, plný zvláštních zahradních trpaslíků. Chloe má ale jiné starosti. Začíná chodit do nové školy a snaží se spřátelit se svými spolužačkami. Navíc se do ní zakoukal kluk ze sousedství Liam, který se ji neustále snaží oslnit. Chloe si ale postupně začne všímat, že se v domě dějí divné věci. Všude jsou obaly od sladkostí, které někdo snědl. A co ti trpaslíci? Jako by snad na ni mrkli, nebo se dokonce pohnuli? Chloe brzy pochopí, že trpaslíci jsou skutečně živí, a navíc mají dům chránit před hrozbou z jiné dimenze. Tohle dobrodružství si rozhodně nesmí nechat ujít!

IMDb  57 % CSFD  52 %

Triky s trpaslíky online

Sledovat Triky s trpaslíky online můžeš na iTunes, Vodafone TV, Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Triky s trpaslíky online, zda je ke stažení a zda má Triky s trpaslíky dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 7. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
iTunes
iTunes
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 12. 2022
Nákup za 149 Kč nebo 199 Kč (HD)
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 4. 12. 2020
Předplatné za 99 Kč

Triky s trpaslíky obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Triky s trpaslíky, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Triky s trpaslíky postavy.

Becky G
Becky G
Chloë
Tara Strong
Tara Strong
Catherine
Josh Peck
Josh Peck
Liam
David Koechner
David Koechner
Quicksilver
Olivia Holt
Olivia Holt
Brittany
Jeff Dunham
Jeff Dunham
Hraje

Triky s trpaslíky zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 823 847 Kč
Návštěvnost v českých kinech
13 608 diváků

Triky s trpaslíky recenze a hodnocení

Ve filmu Triky s trpaslíky hrají Becky G, Tara Strong, Josh Peck, David Koechner, Olivia Holt, Madison De La Garza, Jeff Dunham.

Film Triky s trpaslíky režíruje Peter Lepeniotis.

Film Triky s trpaslíky má 89 minut.

Film Triky s trpaslíky vidělo v českých kinech 13 608 diváků.

Film Triky s trpaslíky můžete vidět na iTunes, Vodafone TV, Voyo.

Film Triky s trpaslíky je online na iTunes, Vodafone TV, Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.