FB pixel TP pixel
Thirteen Lives

Třináct životů

Thirteen Lives
USA | 2022 | Thrillery | Přežít | 147 minut

Natočeno podle skutečného příběhu, kdy parta mladých fotbalistů a jejich trenér zůstali uvězněni v jeskyni, kterou zaplavila nečekaná povodeň.

Hrají: Viggo Mortensen, Colin Farrell, Joel Edgerton, Sukollawat Kanarot, Theerapat Sajakul, Sahajak Boonthanakit, Vithaya Pansringarm, Teeradon Supapunpinyo, Nophand Boonyai, Tom Bateman, Paul Gleeson

Režie: Ron Howard

IMDb  78 % Kinobox  87 %

Třináct životů online

Sledovat Třináct životů online můžeš na Amazon Prime Video. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Třináct životů online, zda je ke stažení a zda má Třináct životů dabing nebo titulky.

Amazon Prime Video
Amazon Prime Video
anglické titulky | původní znění | české titulky | český dabing | 4K kvalita | HD kvalita | SD kvalita | od 18. 7. 2022
Předplatné za 79 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Třináct životů novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Třináct životů, které najdeš na našem webu.

10 nejlepších filmů roku 2022 (nejen) na Netflixu
10 nejlepších filmů roku 2022 (nejen) na Netflixu
27.12.2022 13:25:00 | Tipy na film

O celovečerních filmech, které putují rovnou na streaming, se obvykle traduje, že nemohou soupeřit s těmi, které uvidíte v kinech. Stále to do jisté míry platí, ale vybrali jsme z letošní nabídky ty, které by v kinech rozhodně ostudu neudělaly.

Netflix konečně ukázal trailer napínavé minisérie o slavné záchranné akci
Netflix konečně ukázal trailer napínavé minisérie o slavné záchranné akci
04.09.2022 9:00:00 | Filmové novinky

Netflix právě zveřejnil trailer k minisérii Záchranná mise v thajské jeskyni. Po dokumentu na Disney+ a hvězdně obsazeném dramatu od Amazonu, se bude snažit přiblížit známý příběh zaměřením na detailnost a autenticitou.

Amazon potají uvedl skvělou novinku od režiséra Rivalů. Napětím nebudete dýchat
Amazon potají uvedl skvělou novinku od režiséra Rivalů. Napětím nebudete dýchat
07.08.2022 18:00:00 | Tipy na film

V našich víkendových tipech jsme nezmínili jeden zajímavý film, který se nenápadně objevil v pátek na Amazon Prime Video. Nové drama popisuje záchranu 12 malých fotbalistů a jejich trenéra ze zatopené thajské jeskyně v roce 2018. Událost, kterou sledoval celý svět, už má několik filmových či seriálových verzí.

Třináct životů recenze a hodnocení

Spooner
Spooner Moviezone
09.08.2022

Ron Howard zfilmoval příběh neuvěřitelné záchrany thajského fotbalového týmu ze zatopené jeskyně maximálně autentickým a téměř až dokumentárním stylem, v němž se vykašlal na veškerá klišé. Výsledkem je výtečně zrežírovaná a skvěle zahraná záležitost, která vás do těchto filmových jeskyň dokonale vtá......   Celá recenze

 80 %
 Tomáš Vyskočil
Tomáš Vyskočil
18.07.2022

Povedená rekonstrukce záchrany kluků z thajské jeskyně v režii Rona Howarda, který umí (Apollo 13). Klaustrofobie na max, patos na min, fajn herci (Viggo, Colin) a závěr ukousaný nehty až k zápěstí.

 80 %

Ve filmu Třináct životů hrají Viggo Mortensen, Colin Farrell, Joel Edgerton, Sukollawat Kanarot, Theerapat Sajakul, Sahajak Boonthanakit, Vithaya Pansringarm, Teeradon Supapunpinyo, Nophand Boonyai, Tom Bateman, Paul Gleeson.

Film Třináct životů režíruje Ron Howard.

Film Třináct životů má 147 minut.

Film Třináct životů měl rozpočet 55 000 000 $.

Film Třináct životů můžete vidět na Amazon Prime Video.

Film Třináct životů je online na Amazon Prime Video, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.