FB pixel TP pixel
Tristan & Isolde
Tristan & Isolde

Tristan a Isolda

Tristan & Isolde
USA | 2006 | Drama | 125 minut

Mnozí věří, že se to opravdu stalo. Podle prastaré keltské pověsti byl Tristan královským synem. Brzy po narození se stal sirotkem, přesto se mu dostalo rytířského vychování. Vyrostl v krásného čestného muže. Usadil se na dvoře svého strýce, lorda Marca. Pomohl mu zvítězit nad mnoha nepřáteli. Když ...

Mnozí věří, že se to opravdu stalo. Podle prastaré keltské pověsti byl Tristan královským synem. Brzy po narození se stal sirotkem, přesto se mu dostalo rytířského vychování. Vyrostl v krásného čestného muže. Usadil se na dvoře svého strýce, lorda Marca. Pomohl mu zvítězit nad mnoha nepřáteli. Když se pak lord Marc měl stát králem, musel se oženit. Jeho vyvolenou se stala krásná Isolda. Pro ně připravený nápoj lásky však nešťastnou shodou okolností vypila s Tristanem. Zamilovali se, ale přesto se Isolda stala ženou Marcovou. Milenci se tajně scházeli, ale byli přistiženi. Tristan musel odjet ze země. Bez své Isoldy však chřadl. V největším zoufalství se rozhodl zradit přátelství Marca a nechal pro Isoldu vyslat loď... Přestože jim mnozí nepřáli, jejich láska přežila v legendách celé věky.

IMDb  68 % CSFD  67 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Tristan a Isolda online

Tristan a Isolda online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Tristan a Isolda obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tristan a Isolda, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tristan a Isolda postavy.

Tristan a Isolda zajímavosti

Tržby v českých kinech
3 647 425 Kč
Návštěvnost v českých kinech
47 075 diváků

Tristan a Isolda recenze a hodnocení

Mirka Spáčilová
Mirka Spáčilová iDnes

Osudová romance Tristana a Isoldy ožila ve filmu, který víc než herectvím okouzlí barvami či souboji....   Celá recenze

 60 %