FB pixel TP pixel
Triple Threat
Triple Threat

Trojitá hrozba

Triple Threat
USA | 2019 | Akční filmy | Terorismus | 96 minut

Komando několika zabijáků napadne základnu MI6 v jihoasijské džungli poblíž města Maha Jaya. Žoldnéři vystřílejí obránce a z vězení osvobodí nebezpečného teroristu Collinse. Základnu pak následně vyhodí do vzduchu. Co, však zabijáci nevědí, je, že jejich útok přežil jeden z obránců, Jaka. Ten za něk...

Komando několika zabijáků napadne základnu MI6 v jihoasijské džungli poblíž města Maha Jaya. Žoldnéři vystřílejí obránce a z vězení osvobodí nebezpečného teroristu Collinse. Základnu pak následně vyhodí do vzduchu. Co, však zabijáci nevědí, je, že jejich útok přežil jeden z obránců, Jaka. Ten za několik dnů ve městě v nelegální aréně, kde se pořádají turnaje v thajském boxu, najde dva z útočníků, Payua a Long Feie. Jaka přímo v aréně vyzve k souboji Payua a při souboji mu řekne, že ho chce zabít. Komando, které napadlo základnu, nezabilo jen najaté vojáky, ale i ženu Jaky. Jaka však svůj souboj s Payuem prohraje. Zraněného Jakau vezme Payu do svého domu, kde se Jakaovi snaží vysvětlit, že Payu a ani Long Fei nechtěli na základně nikoho zabít, že sami byli podvedeni zabijáky, kteří si je jako místní stopaře najali. Payu a Long Fei věřili, že jsou na humanitární misi. V té době do města přilétá čínská dědička bohatého realitního podnikatele, Xian. Ta je rozhodnuta část svého jmění darovat na boj proti místnímu zločineckému syndikátu. Jaka z domu uteče a přivolá na Payua a Long Feie policisty. Ti oba muže zatknou a převezou je na policejní stanici. V té době jde Collins se svými zabijáky do akce...

IMDb  56 % CSFD  53 %

Trojitá hrozba online

Sledovat Trojitá hrozba online můžeš na Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Trojitá hrozba online, zda je ke stažení a zda má Trojitá hrozba dabing nebo titulky.

Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 7. 6. 2020
Předplatné za 99 Kč

Trojitá hrozba obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Trojitá hrozba, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Trojitá hrozba postavy.

Trojitá hrozba recenze a hodnocení

Ve filmu Trojitá hrozba hrají Tony Jaa, Tiger Hu Chen, Iko Uwais, Scott Adkins, Michael Jai White, Michael Bisping, Celina Jade.

Film Trojitá hrozba režíruje Jesse V. Johnson.

Film Trojitá hrozba má 96 minut.

Film Trojitá hrozba můžete vidět na Vodafone TV.

Film Trojitá hrozba je online na Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.