FB pixel TP pixel
Permanent Vacation
Permanent Vacation

Trvalá dovolená

Permanent Vacation
USA | 1980 | Drama | Dramedy | 75 minut

Mladík Allie je jako řada příslušníků jeho generace rebel a tulák, nemá zbytečné vzory, zatím mu postačí vlastní vnitřní svět a obdiv k hudbě Charlieho Parkera. Každý den prožívá někde na cestě, od jednoho místa a člověka k jinému člověku a místu. Osoby, s nimiž se setkává, jsou pro něj jako prostor...

Mladík Allie je jako řada příslušníků jeho generace rebel a tulák, nemá zbytečné vzory, zatím mu postačí vlastní vnitřní svět a obdiv k hudbě Charlieho Parkera. Každý den prožívá někde na cestě, od jednoho místa a člověka k jinému člověku a místu. Osoby, s nimiž se setkává, jsou pro něj jako prostory, ve kterých strávil čas. Vnitřní neklid jej brzy přinutí vydat se zase někam jinam... Debut amerického nezávislého scenáristy a režiséra Jima Jarmusche, jemuž se na malé ploše a téměř „bez příběhu" podařilo zachytit atmosféru života beatnické generace, snahu nějak vzdorovat zavedenému pořádku a pragmatismu moderního světa. Film na MFF Mannheim-Heidelbergu získal Cenu Josefa von Sternberga.

Hrají: Chris Parker, Leila Gastil, Sara Driver, Charlie Spademan, Jane Fire, Ruth Bolton, Evelyn Smith

Režie: Jim Jarmusch

IMDb  62 % Kinobox  63 %

Trvalá dovolená online

Sledovat Trvalá dovolená online můžeš na DaFilms, KVIFF TV, Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Trvalá dovolená online, zda je ke stažení a zda má Trvalá dovolená dabing nebo titulky.

DaFilms
DaFilms
od 15. 8. 2022
Půjčení za 65 Kč Nákup za 110 Kč
KVIFF TV
KVIFF TV
původní znění | české titulky | od 6. 6. 2022
Půjčení (HD) za 70 Kč Nákup (HD) za 120 Kč
Prima Plus
Prima Plus
původní znění | české titulky | od 8. 2. 2023
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Trvalá dovolená recenze a hodnocení

Ve filmu Trvalá dovolená hrají Chris Parker, Leila Gastil, Sara Driver, Charlie Spademan, Jane Fire, Ruth Bolton, Evelyn Smith.

Film Trvalá dovolená režíruje Jim Jarmusch.

Film Trvalá dovolená má 75 minut.

Film Trvalá dovolená můžete vidět na DaFilms, KVIFF TV, Prima Plus.

Film Trvalá dovolená je online na DaFilms, KVIFF TV, Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.