FB pixel TP pixel
Tutankhamun
Tutankhamun

Tutanchamon

Tutankhamun
Velká Británie | 2016 | Historické seriály | Starý Egypt | 45 minut

Tato ambiciózní a rozsáhlá sága odehrávající se na pozadí žlutých písků a sálajícího vedra Údolí králů je založena na podmanivém osobním příběhu Howarda Cartera, předního britského archeologa, který objevil hrobku mladého faraona Tutanchamona. S Carterem se setkáváme v roce 1905, kdy odhodlaně vede ...

Tato ambiciózní a rozsáhlá sága odehrávající se na pozadí žlutých písků a sálajícího vedra Údolí králů je založena na podmanivém osobním příběhu Howarda Cartera, předního britského archeologa, který objevil hrobku mladého faraona Tutanchamona. S Carterem se setkáváme v roce 1905, kdy odhodlaně vede expedici. Dojde však k potyčce, která ohrozí expedici, a památkový úřad v Káhiře nato zruší Carterovo povolení k vykopávkám. Carter se ocitne na pokraji společnosti bez prostředků a sám, dokud se náhodou neseznámí s elegantním britským aristokratem Lordem Carnarvonem, který je nadšeným amatérským archeologem, a jeho dcerou Lady Evelyn. Toto setkání mu přinese štěstí a nečekanou šanci na lásku.

Hrají: Max Irons, Amy Wren, Sam Neill, Catherine Steadman, Jonathan Aris

Režie: Peter Webber

Tutanchamon online

Sledovat Tutanchamon online můžeš na Prima Plus. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tutanchamon online, zda je ke stažení a zda má Tutanchamon dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
od 13. 3. 2023
Zdarma {SD} nebo Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tutanchamon recenze a hodnocení

V seriálu Tutanchamon hrají Max Irons, Amy Wren, Sam Neill, Catherine Steadman, Jonathan Aris.

Seriál Tutanchamon můžete vidět na Prima Plus.

Seriál Tutanchamon je online na Prima Plus, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.