FB pixel TP pixel
Mug
Mug

Tvář

Mug
Polsko | 2018 | Komedie | Dramedy | 91 minut

Hlavní hrdina Tváře – maloměstský podivín a excentrik Jacek – miluje heavy metal, svoji holku, malé auto a svého psa. Pracuje na staveništi, kde má vyrůst nejvyšší socha Ježíše na světě. Když jej nečekaně zmrzačí tragická nehoda, obrátí se k němu oči celé země – Jacek se totiž stane prvním občanem P...

Hlavní hrdina Tváře – maloměstský podivín a excentrik Jacek – miluje heavy metal, svoji holku, malé auto a svého psa. Pracuje na staveništi, kde má vyrůst nejvyšší socha Ježíše na světě. Když jej nečekaně zmrzačí tragická nehoda, obrátí se k němu oči celé země – Jacek se totiž stane prvním občanem Polska, který podstoupí transplantaci obličeje. Tvář je odpoutaná, nekonvenční bajka o vnitřní síle a kráse, která virtuózně kloubí realismus, fantazijní prvky a černý humor. Szumowska záměrně pracuje s rozvolněnou strukturou, jejíž nevyzpytatelnost ještě umocňuje rafinovanými hrátkami s ostřením. Výsledkem je nekompromisní, ale zároveň mimořádně zábavná studie krize identity, která umně přepíná z komisní frašky do jízlivého společenského komentáře.

IMDb  64 % CSFD  72 %

Tvář online

Sledovat Tvář online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tvář online, zda je ke stažení a zda má Tvář dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 7. 2020
Předplatné za 155 Kč

Tvář obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Tvář, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Tvář postavy.

Agnieszka Podsiadlik
Agnieszka Podsiadlik
Jacek's sister
Dariusz Chojnacki
Dariusz Chojnacki
Jacek's brother
Robert Talarczyk
Robert Talarczyk
Jacek's brother-in-law
Anna Tomaszewska
Anna Tomaszewska
Jacek's mother
Martyna Krzysztofik
Martyna Krzysztofik
Jacek's sister-in-law
Adam Walicki
Adam Walicki
Hudba

Tvář recenze a hodnocení