FB pixel TP pixel
Yours, Mine and Ours

Tvoje, moje a naše

Yours, Mine and Ours
USA | 2005 | Komedie | 90 minut

Dennis Quaid a Rene Russo se dokonale hodí pro tuto neodolatelnou komedii o svobodných rodičích, kteří se vezmou jenom proto, aby neočekávaně narazili na bandu domácích vandalů – na vlastní děti! Admirál Frank Beardsley (Quaid), vdovec s osmi dětmi drží kormidlo své rodiny pevně v rukou. Frankův spo...

Dennis Quaid a Rene Russo se dokonale hodí pro tuto neodolatelnou komedii o svobodných rodičích, kteří se vezmou jenom proto, aby neočekávaně narazili na bandu domácích vandalů – na vlastní děti! Admirál Frank Beardsley (Quaid), vdovec s osmi dětmi drží kormidlo své rodiny pevně v rukou. Frankův spořádaný život však změní kurs poté, co si z náhlého podnětu vezme dávnou lásku ze školních let Helen (Russo), volnomyšlenkářskou módní návrhářku s deseti dětmi. Pro diametrálně odlišné rodiny Franka a Helen je to souboj na první pohled. Děti proto přijmou společný plán – budou manželství sabotovat! Následuje děj, v němž žádné finty nejsou předem vyloučeny – domácí otevřený boj, který přináší komické momenty otřásající celým domem... a několik překvapení, která zahřejí u srdce.

Hrají: Dennis Quaid, Rene Russo, Sean Faris, Katija Pevec, Dean Collins, Tyler Patrick Jones, Haley Ramm

Režie: Tom Kapinos

IMDb  55 % Kinobox  52 %

Tvoje, moje a naše online

Sledovat Tvoje, moje a naše online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tvoje, moje a naše online, zda je ke stažení a zda má Tvoje, moje a naše dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
anglické titulky | původní znění | český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 8. 6. 2020
Půjčení za 59 Kč (i HD) Nákup za 99 Kč nebo 149 Kč (HD)
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tvoje, moje a naše recenze a hodnocení

Ve filmu Tvoje, moje a naše hrají Dennis Quaid, Rene Russo, Sean Faris, Katija Pevec, Dean Collins, Tyler Patrick Jones, Haley Ramm.

Film Tvoje, moje a naše režíruje Tom Kapinos.

Film Tvoje, moje a naše má 90 minut.

Film Tvoje, moje a naše můžete vidět na iTunes.

Film Tvoje, moje a naše je online na iTunes, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.