FB pixel TP pixel
Something Borrowed
Something Borrowed

Tvůj snoubenec, můj milenec

Something Borrowed
USA | 2011 | Romantické filmy | Romantická komedie | 112 minut

Na oslavě svých třicátých narozenin se Rachel White začíná trápit pocitem, že jí život zatím nevychází podle jejích představ. Má sice skvělou práci v prestižní právní kanceláři na Manhattanu, to ale Rachel ke štěstí nestačí. Spokojené flirtování její nejlepší kamarádky, krásné a energické Darcy, a j...

Na oslavě svých třicátých narozenin se Rachel White začíná trápit pocitem, že jí život zatím nevychází podle jejích představ. Má sice skvělou práci v prestižní právní kanceláři na Manhattanu, to ale Rachel ke štěstí nestačí. Spokojené flirtování její nejlepší kamarádky, krásné a energické Darcy, a jejího okouzlujícího snoubence Dexe (Colin Egglesfield) ještě podtrhne Rachelin pocit osamělosti - večer bude opět odcházet domů sama. Tentokrát se ale ráno probudí vedle Dexe, svého spolužáka z univerzity… a snoubence Darcy. Rachel ani Dex si nedokážou vysvětlit, jak mohli nechat vše zajít tak daleko, a snaží se na společně strávenou noc zapomenout. Svatba Darcy a Dexe se blíží a Rachel si začíná uvědomovat, že nečekaný románek s Dexem možná nebyla chyba. Stojí nyní před těžkou volbou: dá přednost přátelství s nejlepší kamarádkou, nebo lásce svého života?(

Hrají: Kate Hudson, Colin Egglesfield, Ginnifer Goodwin, John Krasinski, Ashley Williams, Steve Howey

Režie: Luke Greenfield

IMDb  58 % Kinobox  55 %

Tvůj snoubenec, můj milenec online

Sledovat Tvůj snoubenec, můj milenec online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Tvůj snoubenec, můj milenec online, zda je ke stažení a zda má Tvůj snoubenec, můj milenec dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Tvůj snoubenec, můj milenec zajímavosti

Rozpočet
35 000 000 $
Celosvětové tržby
65 100 369 $
Tržby v USA
39 046 489 $
Tržby v českých kinech
883 820 Kč
Návštěvnost v českých kinech
7 871 diváků

Tvůj snoubenec, můj milenec recenze a hodnocení

Tvůj názor na Tvůj snoubenec, můj milenec?

Ve filmu Tvůj snoubenec, můj milenec hrají Kate Hudson, Colin Egglesfield, Ginnifer Goodwin, John Krasinski, Ashley Williams, Steve Howey.

Film Tvůj snoubenec, můj milenec režíruje Luke Greenfield.

Film Tvůj snoubenec, můj milenec má 112 minut.

Film Tvůj snoubenec, můj milenec měl rozpočet 35 000 000 $.

Film Tvůj snoubenec, můj milenec vidělo v českých kinech 7 871 diváků.

Film Tvůj snoubenec, můj milenec můžete vidět na Voyo.

Film Tvůj snoubenec, můj milenec je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.