FB pixel TP pixel
In the House
In the House

U nich doma

In the House
Francie | 2012 | Thrillery | Záhada | 105 minut

Šestnáctiletý chlapec dochází do domu svého spolužáka a vše, čeho je tam svědkem, pak popisuje ve svých slohových pracích učiteli francouzštiny. Toho začne díky tomuto talentovanému žákovi vyučování zase bavit, ale vzniklá situace spustí celou řadu nekontrolovatelných událostí...(Festival francouzsk...

Šestnáctiletý chlapec dochází do domu svého spolužáka a vše, čeho je tam svědkem, pak popisuje ve svých slohových pracích učiteli francouzštiny. Toho začne díky tomuto talentovanému žákovi vyučování zase bavit, ale vzniklá situace spustí celou řadu nekontrolovatelných událostí...(Festival francouzského filmu)

IMDb  74 % CSFD  73 %

U nich doma online

Sledovat U nich doma online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film U nich doma online, zda je ke stažení a zda má U nich doma dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 2. 2021
Předplatné za 155 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

U nich doma obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu U nich doma, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu U nich doma postavy.

U nich doma recenze a hodnocení

Ve filmu U nich doma hrají Fabrice Luchini, Kristin Scott Thomas, Emmanuelle Seigner, Denis Ménochet, Jean-François Balmer, Fabrice Colson, Diana Stewart.

Film U nich doma režíruje François Ozon.

Film U nich doma má 105 minut.

Film U nich doma můžete vidět na Edison.

Film U nich doma je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.