FB pixel TP pixel
The Golden Glove
The Golden Glove

U Zlaté rukavice

The Golden Glove
Německo | 2019 | Thrillery | Sériový vrah | 110 minut

Životním dílem odpudivého a deformovaného opilce z hamburské čtvrti San Pauli Fritze jsou vraždy místních prostitutek. Jejich těla ukrývá do zdí svého podkrovního bytu, kde se smrad hnijícího masa snoubí s pachem staromládenectví a výpary řecké restaurace z přízemí. Případ sériového vraha Fritze Hon...

Životním dílem odpudivého a deformovaného opilce z hamburské čtvrti San Pauli Fritze jsou vraždy místních prostitutek. Jejich těla ukrývá do zdí svého podkrovního bytu, kde se smrad hnijícího masa snoubí s pachem staromládenectví a výpary řecké restaurace z přízemí. Případ sériového vraha Fritze Honky šokoval v polovině sedmdesátých let celé Německo a inspiroval Fatiha Akina k natočení filmu, který je kontrapunktem většiny thrillerů na podobné téma. Místo metodického pátrání totiž nabízí jen chaos, hnus, smrad a bezmála haptický prožitek z „pekelné kuchyně“ Fritze Honky. Akin s elegancí sobě vlastní vytvořil zrůdný artefakt, který tvrdě testuje diváckou odolnost a podvrací mysteriózní kult vytvořený kolem sériových vražd.

IMDb  67 % CSFD  75 %

U Zlaté rukavice online

Sledovat U Zlaté rukavice online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film U Zlaté rukavice online, zda je ke stažení a zda má U Zlaté rukavice dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 27. 4. 2020
Předplatné za 155 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

U Zlaté rukavice obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu U Zlaté rukavice, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu U Zlaté rukavice postavy.

Jonas Dassler
Jonas Dassler
Fritz Honka
Margarethe Tiesel
Margarethe Tiesel
Gerda Voss
Katja Studt
Katja Studt
Helga Denningsen
Greta Sophie Schmidt
Greta Sophie Schmidt
Petra Schulz
Marc Hosemann
Marc Hosemann
Siggi Honka
Uwe Rohde
Uwe Rohde
Herbert Nürnberg
Max Hopp
Max Hopp
Erich Denningsen
Hark Bohm
Hark Bohm
Dornkaat-Max
FM Einheit
FM Einheit
Hudba
Fatih Akın
Fatih Akın
Režie

U Zlaté rukavice recenze a hodnocení

Marek Čech
Marek Čech AVmania
01.04.2020 13:55:48

Naturalistické vyprávění, plné smradu, špíny a nevábné tělesnosti, za pomocí něhož režisér Fatih Akin testuje, co divák vydrží....   Celá recenze

 60 %
Honza Varga
Honza Varga Filmspot
16.10.2019

Nový film německého režiséra a scenáristy Fatiha Akina (Soul Kitchen, Odnikud) je adaptací stejnojmenného románu Heinze Strunka, jenž líčí reálnými událostmi ze 70. let inspirovaný příběh hamburského sériového vraha Fritze Honky. Je to kontroverzní a v řadě ohledů unikátní snímek, který znate......   Celá recenze

 70 %

Ve filmu U Zlaté rukavice hrají Jonas Dassler, Margarethe Tiesel, Katja Studt, Martina Eitner-Acheampong, Tristan Göbel, Greta Sophie Schmidt, Marc Hosemann.

Film U Zlaté rukavice režíruje Fatih Akin.

Film U Zlaté rukavice má 110 minut.

Film U Zlaté rukavice můžete vidět na Edison.

Film U Zlaté rukavice je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.