FB pixel TP pixel
The University of Sing Sing
The University of Sing Sing

Univerzita zvaná Sing Sing

The University of Sing Sing
USA | 2013 | Dokumenty | Vězení | 39 minut

Co se stane s odloženým snem? Tato otázka, kterou básník Langston Hughes pokládá ve své klasické básni Harlem, leží v centru inspirativního dokumentu Univerzita zvaná Sing Sing z produkce HBO. Film nás zavede za zdi nápravného zařízení Sing Sing, kde si na 1700 mužů odpykává dlouholeté tresty, v mno...

Co se stane s odloženým snem? Tato otázka, kterou básník Langston Hughes pokládá ve své klasické básni Harlem, leží v centru inspirativního dokumentu Univerzita zvaná Sing Sing z produkce HBO. Film nás zavede za zdi nápravného zařízení Sing Sing, kde si na 1700 mužů odpykává dlouholeté tresty, v mnoha případech za násilné trestné činy. Mnoho vězňů našlo naději a změnilo způsob myšlení díky soukromé neziskové organizaci Hudson Link, která nabízí univerzitní kurzy s možností získat vysokoškolský diplom. Vězni, ponořeni do studijního programu zahrnujícího četbu děl jako A Raisin in the Sun od Lorraine Hansberryové nebo Platónova Jeskyně, přicházejí do třídy se svým vlastním pohledem na věc a nadšením. Jejich tvrdá práce vrcholí emotivní promocí, kde svou houževnatostí inspirují všechny ostatní. Prostřednictvím rozhovorů s profesory, studenty a jejich rodinami se tento film snaží ukázat pravou hodnotu vzdělání a jeho schopnost dát těm, kteří to potřebují, druhou šanci. "Už to nejsou ti muži, kteří skončili ve vězení," říká jeden z profesorů "jsou to noví lidé, kteří se změnili díky vzdělání".

Hrají: Harry Belafonte

Režie: Tim Skousen

IMDb  76 %

Univerzita zvaná Sing Sing online

Sledovat Univerzita zvaná Sing Sing online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Univerzita zvaná Sing Sing online, zda je ke stažení a zda má Univerzita zvaná Sing Sing dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 1. 7. 2022
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Univerzita zvaná Sing Sing recenze a hodnocení

Tvůj názor na Univerzita zvaná Sing Sing?

Ve filmu Univerzita zvaná Sing Sing hrají Harry Belafonte.

Film Univerzita zvaná Sing Sing režíruje Tim Skousen.

Film Univerzita zvaná Sing Sing má 39 minut.

Film Univerzita zvaná Sing Sing můžete vidět na HBO Max.

Film Univerzita zvaná Sing Sing je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.