FB pixel TP pixel
A Hijacking
A Hijacking

Únos

A Hijacking
Dánsko | 2012 | 99 minut

Realisticky vyprávěný příběh mužské posádky nákladní lodi, kterou přepadnou somálští piráti v Indickém oceánu. Životy jednotlivých členů posádky se náhle ocitají v rukách Somálců a stávají se jen předmětem nelítostného vyjednávání pirátů s vládou, sídlící v Kodani. Snímek se vyznačuje dokumentaristi...

Realisticky vyprávěný příběh mužské posádky nákladní lodi, kterou přepadnou somálští piráti v Indickém oceánu. Životy jednotlivých členů posádky se náhle ocitají v rukách Somálců a stávají se jen předmětem nelítostného vyjednávání pirátů s vládou, sídlící v Kodani. Snímek se vyznačuje dokumentaristickou estetikou a klaustrofobně budovanou atmosférou strachu a zvyšujícího se napětí.

Hrají: Pilou Asbak, Soren Malling, Dar Salim, Roland Moller, Gary Skjoldmose Porter, Abdihakin Asgar, Amalie Ihle Alstrup

Režie: Tobias Lindholm

IMDb  72 % Kinobox  69 %

Únos online

Sledovat Únos online můžeš na Canal Plus, Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Únos online, zda je ke stažení a zda má Únos dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Edison
Edison
od 12. 11. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Únos recenze a hodnocení

Ve filmu Únos hrají Pilou Asbak, Soren Malling, Dar Salim, Roland Moller, Gary Skjoldmose Porter, Abdihakin Asgar, Amalie Ihle Alstrup.

Film Únos režíruje Tobias Lindholm.

Film Únos má 99 minut.

Film Únos můžete vidět na Canal Plus, Edison.

Film Únos je online na Canal Plus, Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.