FB pixel TP pixel
Vampire in Brooklyn
Vampire in Brooklyn

Upír v Brooklynu

Vampire in Brooklyn
USA | 1995 | Fantasy filmy | Upíři | 100 minut

V brooklynském přístavu přistane prázdná loď plná mrtvých, kterou opustí velký vlk, který se později promění v muže a zmizí v ulicích města. Když zanedlouho poté chytí v ulicích města dvojice italských mafiánů mladého dlužníka Julia, vmísí se do sporu elegantní černoch Maximillian, který chce, aby u...

V brooklynském přístavu přistane prázdná loď plná mrtvých, kterou opustí velký vlk, který se později promění v muže a zmizí v ulicích města. Když zanedlouho poté chytí v ulicích města dvojice italských mafiánů mladého dlužníka Julia, vmísí se do sporu elegantní černoch Maximillian, který chce, aby ušetřili mladíkovo srdce. Jeden z mafiánů ho sice zabije, Maximillian však pobaveně vstane a oba mafiány hravě vyřídí. Julia, který se před ním pokusil uprchnout, chytí a kapkou své krve z něj udělá svého sluhu. Maximilian je totiž upír. Poslední svého druhu. Aby zachránil svůj rod před zánikem, musí do následujícího úplňku najít a získat ženu, která netuší, že je napůl upírka. Případ lodi plné mrtvých dostane na starost detektiv Justice, jehož kolegyni Ritu mrtvoly s vysátou krví podivně fascinují. A právě v ní Maximiilian pozná hledanou ženu a protože se mu žena musí oddat dobrovolně, začne kolem ní splétat jemnou pavučinu svodů.

Hrají: Eddie Murphy, Angela Bassett, Allen Payne, Kadeem Hardison, John Witherspoon, Zakes Mokae, Joanna Cassidy

Režie: Wes Craven

IMDb  44 % Kinobox  45 %

Upír v Brooklynu online

Sledovat Upír v Brooklynu online můžeš na Google Play. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Upír v Brooklynu online, zda je ke stažení a zda má Upír v Brooklynu dabing nebo titulky.

Google Play
Google Play
původní znění | SD kvalita | od 2. 3. 2023
Půjčení za 67 Kč Nákup za 120 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Upír v Brooklynu zajímavosti

Celosvětové tržby
19 751 736 $
Tržby v USA
19 751 736 $
Tržby v českých kinech
937 895 Kč
Návštěvnost v českých kinech
28 216 diváků

Upír v Brooklynu recenze a hodnocení

Ve filmu Upír v Brooklynu hrají Eddie Murphy, Angela Bassett, Allen Payne, Kadeem Hardison, John Witherspoon, Zakes Mokae, Joanna Cassidy.

Film Upír v Brooklynu režíruje Wes Craven.

Film Upír v Brooklynu má 100 minut.

Film Upír v Brooklynu vidělo v českých kinech 28 216 diváků.

Film Upír v Brooklynu můžete vidět na Google Play.

Film Upír v Brooklynu je online na Google Play, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.