FB pixel TP pixel
Hidden
Hidden

Utajený

Hidden
Francie | 2005 | Drama | 117 minut

Vina se zapomíná snadněji než ponížení. Francouzské drama ověnčené řadou světových cen.\r Stačí dlouhý statický anonymní videozáznam ulice a domu, ve kterém bydlí Anne a Georges, a jejich život to postupně převrátí naruby. Anne a Georges sledují dlouhý videozáznam jejich ulice a domu, který pořídil ...

Vina se zapomíná snadněji než ponížení. Francouzské drama ověnčené řadou světových cen.\r Stačí dlouhý statický anonymní videozáznam ulice a domu, ve kterém bydlí Anne a Georges, a jejich život to postupně převrátí naruby. Anne a Georges sledují dlouhý videozáznam jejich ulice a domu, který pořídil jakýsi anonym. Takhle začíná film Michaela Hanekeho (scénář i režie) Utajený, který získal na 58. MFF v Cannes Cenu za režii, Ceny FIBPRESCI a ekumenické poroty. Posbíral i čtyři Evropské filmové ceny, Césary, které se udělují francouzské produkci a mnoho dalších cen po celém světě. Tajemné vzkazy, které dostává Georges a které vedou hluboko do jeho minulosti, pomalu rozleptávají nejen jeho život, ale vztah s manželkou a jeho vnitřní integrace, osobní ukotvení v životě, práci, v rodině se rozpadá. Postupně si dokáže odpovědět na otázky kdo a proč. Ale vracet se k tomu všemu po takové době?

IMDb  73 % CSFD  72 %

Utajený online

Sledovat Utajený online můžeš na Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Utajený online, zda je ke stažení a zda má Utajený dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 1. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Utajený obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Utajený, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Utajený postavy.

Utajený zajímavosti

Tržby v českých kinech
330 280 Kč
Návštěvnost v českých kinech
3 839 diváků

Utajený recenze a hodnocení

Ve filmu Utajený hrají Daniel Auteuil, Juliette Binoche, Annie Girardot, Bernard Le Coq, Daniel Duval, Maurice Bénichou, Walid Afkir.

Film Utajený režíruje .

Film Utajený má 117 minut.

Film Utajený vidělo v českých kinech 3 839 diváků.

Film Utajený můžete vidět na Starmax.

Film Utajený je online na Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.