FB pixel TP pixel
Hidden
Hidden

Utajený

Hidden
Francie | 2005 | Thrillery | Záhada | 117 minut

Vina se zapomíná snadněji než ponížení. Francouzské drama ověnčené řadou světových cen.\r Stačí dlouhý statický anonymní videozáznam ulice a domu, ve kterém bydlí Anne a Georges, a jejich život to postupně převrátí naruby. Anne a Georges sledují dlouhý videozáznam jejich ulice a domu, který pořídil ...

Vina se zapomíná snadněji než ponížení. Francouzské drama ověnčené řadou světových cen.\r Stačí dlouhý statický anonymní videozáznam ulice a domu, ve kterém bydlí Anne a Georges, a jejich život to postupně převrátí naruby. Anne a Georges sledují dlouhý videozáznam jejich ulice a domu, který pořídil jakýsi anonym. Takhle začíná film Michaela Hanekeho (scénář i režie) Utajený, který získal na 58. MFF v Cannes Cenu za režii, Ceny FIBPRESCI a ekumenické poroty. Posbíral i čtyři Evropské filmové ceny, Césary, které se udělují francouzské produkci a mnoho dalších cen po celém světě. Tajemné vzkazy, které dostává Georges a které vedou hluboko do jeho minulosti, pomalu rozleptávají nejen jeho život, ale vztah s manželkou a jeho vnitřní integrace, osobní ukotvení v životě, práci, v rodině se rozpadá. Postupně si dokáže odpovědět na otázky kdo a proč. Ale vracet se k tomu všemu po takové době?

Hrají: Daniel Auteuil, Juliette Binoche, Annie Girardot, Bernard Le Coq, Daniel Duval, Maurice Bénichou, Walid Afkir

IMDb  73 % Kinobox  72 %

Utajený online

Sledovat Utajený online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Utajený online, zda je ke stažení a zda má Utajený dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
české titulky | od 13. 10. 2023
Půjčení (HD) za 80 Kč Nákup (HD) za 150 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Utajený zajímavosti

Tržby v českých kinech
330 280 Kč
Návštěvnost v českých kinech
3 839 diváků

Utajený recenze a hodnocení

Ve filmu Utajený hrají Daniel Auteuil, Juliette Binoche, Annie Girardot, Bernard Le Coq, Daniel Duval, Maurice Bénichou, Walid Afkir.

Film Utajený režíruje .

Film Utajený má 117 minut.

Film Utajený vidělo v českých kinech 3 839 diváků.

Film Utajený můžete vidět na KVIFF TV.

Film Utajený je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.