FB pixel TP pixel
Run, he is coming!
Run, he is coming!

Utíkejme, už jde!

Run, he is coming!
Slovensko | 1987 | Komedie | Rodinné | 85 minut

Mladá rodina s dvěma dětmi obývá miniaturní jednopokojový byt na sídlišti, bez naděje na cokoliv lepšího. Do velkého vedlejšího bytu se přistěhuje nový nájemník, který vypadá velmi distingovaně, tajemně a intelektuálsky (Milan Lasica). Po večerech navíc velmi volnomyšlenkářsky. Nešťastní Syslovi, kt...

Mladá rodina s dvěma dětmi obývá miniaturní jednopokojový byt na sídlišti, bez naděje na cokoliv lepšího. Do velkého vedlejšího bytu se přistěhuje nový nájemník, který vypadá velmi distingovaně, tajemně a intelektuálsky (Milan Lasica). Po večerech navíc velmi volnomyšlenkářsky. Nešťastní Syslovi, kteří nemohou najít ani chvíli, ani prostor pro své soukromí, jen bezmocně naslouchají zvukům odvedle. Jednoho dne však otec (Marián Zednikovič) nešťastnou náhodou udělá do zdi díru, díky níž může procházet do sousedova bytu. On a postupně i celá rodina začnou objevovat nový svět – zdánlivě svět všeho, na co se Syslovi neodvážili pomyslet ani v nejsmělejších snech. Z prolínání obou prostorů i napětí z odhalení, mizení lidí v jednopokojovém bytě atd. vznikají komické situace vycházející z postřehů z nejvšednějšího rodinného života. Pod kůži se však zadírá i úvaha o lidské svobodě a prostých lidských touhách.

IMDb  74 % CSFD  75 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Utíkejme, už jde! online

Utíkejme, už jde! online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Utíkejme, už jde! obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Utíkejme, už jde!, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Utíkejme, už jde! postavy.

Utíkejme, už jde! recenze a hodnocení

Ve filmu Utíkejme, už jde! hrají Zuzana Bydžovská, Milan Lasica, Andrej Hryc, Július Satinský.

Film Utíkejme, už jde! režíruje .

Film Utíkejme, už jde! má 85 minut.

Film Utíkejme, už jde! není zatím nikde online.

Film Utíkejme, už jde! není zatím kde sledovat.