FB pixel TP pixel
Run, he is coming!
Run, he is coming!

Utíkejme, už jde!

Run, he is coming!
Slovensko | 1987 | Komedie | Rodinné | 85 minut

Mladá rodina s dvěma dětmi obývá miniaturní jednopokojový byt na sídlišti, bez naděje na cokoliv lepšího. Do velkého vedlejšího bytu se přistěhuje nový nájemník, který vypadá velmi distingovaně, tajemně a intelektuálsky (Milan Lasica). Po večerech navíc velmi volnomyšlenkářsky. Nešťastní Syslovi, kt...

Mladá rodina s dvěma dětmi obývá miniaturní jednopokojový byt na sídlišti, bez naděje na cokoliv lepšího. Do velkého vedlejšího bytu se přistěhuje nový nájemník, který vypadá velmi distingovaně, tajemně a intelektuálsky (Milan Lasica). Po večerech navíc velmi volnomyšlenkářsky. Nešťastní Syslovi, kteří nemohou najít ani chvíli, ani prostor pro své soukromí, jen bezmocně naslouchají zvukům odvedle. Jednoho dne však otec (Marián Zednikovič) nešťastnou náhodou udělá do zdi díru, díky níž může procházet do sousedova bytu. On a postupně i celá rodina začnou objevovat nový svět – zdánlivě svět všeho, na co se Syslovi neodvážili pomyslet ani v nejsmělejších snech. Z prolínání obou prostorů i napětí z odhalení, mizení lidí v jednopokojovém bytě atd. vznikají komické situace vycházející z postřehů z nejvšednějšího rodinného života. Pod kůži se však zadírá i úvaha o lidské svobodě a prostých lidských touhách.

Hrají: Zuzana Bydžovská, Milan Lasica, Andrej Hryc, Július Satinský

IMDb  74 % Kinobox  69 %

Utíkejme, už jde! online

Sledovat Utíkejme, už jde! online můžeš na KVIFF TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Utíkejme, už jde! online, zda je ke stažení a zda má Utíkejme, už jde! dabing nebo titulky.

KVIFF TV
KVIFF TV
anglické titulky | od 11. 8. 2023
Půjčení (HD) za 80 Kč

Utíkejme, už jde! DVD a Blu-Ray

Koupit Utíkejme, už jde! na DVD či Blu-Ray můžeš na Blu Shop. Níže ti nabízíme tip, kde je film Utíkejme, už jde! na DVD či Blu-Ray k online zakoupení, v jaké kvalitě a zda má Utíkejme, už jde! dabing nebo titulky.

Blu Shop
Blu Shop
DVD | anglické titulky | SD kvalita | od 21. 4. 2024
Nákup za 219 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Utíkejme, už jde! recenze a hodnocení

Ve filmu Utíkejme, už jde! hrají Zuzana Bydžovská, Milan Lasica, Andrej Hryc, Július Satinský.

Film Utíkejme, už jde! režíruje .

Film Utíkejme, už jde! má 85 minut.

Film Utíkejme, už jde! můžete vidět na KVIFF TV.

Film Utíkejme, už jde! je online na KVIFF TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.