FB pixel TP pixel
Assault on Wall Street
Assault on Wall Street

Útok na Wall Street

Assault on Wall Street
Kanada | 2013 | Akční filmy | Pomsta | 99 minut

Jim (Dominic Purcell) je průměrný obyvatel New Yorku, který tvrdě pracuje, aby vydělal peníze na živobytí a přítelkyni, která se zotavuje ze smrtelné nemoci. Vše se ale začne rozpadat ve chvíli, kdy Jimův makléř (Lochlyn Munro) investuje jeho životní úspory do vemi podezřelých akcií. Kvůli tomu přij...

Jim (Dominic Purcell) je průměrný obyvatel New Yorku, který tvrdě pracuje, aby vydělal peníze na živobytí a přítelkyni, která se zotavuje ze smrtelné nemoci. Vše se ale začne rozpadat ve chvíli, kdy Jimův makléř (Lochlyn Munro) investuje jeho životní úspory do vemi podezřelých akcií. Kvůli tomu přijde o všechny své peníze, zdravotní pojišťovna již nemůže dále platit velmi drahou léčbu Rosie (Erin Karpluk) a Jim stéle více upadá do obrovských dluhů. Po tragické události, která mu zničí celý život, se bývalý elitní voják rozhodne, že firmě a jejím burzovním…

Hrají: Dominic Purcell, Erin Karpluk, Edward Furlong, John Heard, Keith David, Michael Paré, Lochlyn Munro

Režie: Uwe Boll

IMDb  60 % Kinobox  63 %

Útok na Wall Street online

Sledovat Útok na Wall Street online můžeš na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Útok na Wall Street online, zda je ke stažení a zda má Útok na Wall Street dabing nebo titulky.

Canal Plus
Canal Plus
český dabing | od 28. 4. 2023
Předplatné za 189 Kč
Filmbox+
Filmbox+
SD kvalita | od 13. 8. 2021
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 23. 11. 2022
Předplatné za 50 Kč
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 29. 7. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Útok na Wall Street recenze a hodnocení

Ve filmu Útok na Wall Street hrají Dominic Purcell, Erin Karpluk, Edward Furlong, John Heard, Keith David, Michael Paré, Lochlyn Munro.

Film Útok na Wall Street režíruje Uwe Boll.

Film Útok na Wall Street má 99 minut.

Film Útok na Wall Street můžete vidět na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, Vodafone TV.

Film Útok na Wall Street je online na Canal Plus, Filmbox+, Kuki, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.