FB pixel TP pixel
Utoya: July 22
Utoya: July 22

Utoya, 22. července

Utoya: July 22
Norsko | 2018 | Thrillery | Terorismus | 92 minut

Skutečnou tragédii, při níž přišlo o život sedm desítek převážně mladých lidí, režisér Erik Poppe zpracoval jako drama natočené v reálném čase bez hudby a střihu – vytrvale sleduje mladou Kaju, která se snaží bezhlavé střílení přežít a zároveň najít v chaosu a panice svou mladší sestru. Snímek vznik...

Skutečnou tragédii, při níž přišlo o život sedm desítek převážně mladých lidí, režisér Erik Poppe zpracoval jako drama natočené v reálném čase bez hudby a střihu – vytrvale sleduje mladou Kaju, která se snaží bezhlavé střílení přežít a zároveň najít v chaosu a panice svou mladší sestru. Snímek vznikl na základě reálných svědectví a snaží se co nejvěrněji zachytit pocity mladých, kteří byli v moment útoku na ostrově.

IMDb  73 % CSFD  70 %

Utoya, 22. července online

Sledovat Utoya, 22. července online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Utoya, 22. července online, zda je ke stažení a zda má Utoya, 22. července dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 7. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Utoya, 22. července obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Utoya, 22. července, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Utoya, 22. července postavy.

Utoya, 22. července zajímavosti

Tržby v českých kinech
101 274 Kč
Návštěvnost v českých kinech
860 diváků

Utoya, 22. července recenze a hodnocení

Ve filmu Utoya, 22. července hrají Andrea Berntzen, Aleksander Holmen, Brede Fristad, Elli Rhiannon Müller Osbourne, Sorosh Sadat, Ada Eide, Jenny Svennevig.

Film Utoya, 22. července režíruje Erik Poppe.

Film Utoya, 22. července má 92 minut.

Film Utoya, 22. července vidělo v českých kinech 860 diváků.

Film Utoya, 22. července můžete vidět na Edison.

Film Utoya, 22. července je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.