FB pixel TP pixel
Rock and Roll Hall of Fame 2021 Induction Ceremony

Uvedení do Rock-and-rollové síně slávy 2021

Rock and Roll Hall of Fame 2021 Induction Ceremony
USA | 2021 | Dokumenty | Hudba

36. uvedení do Rock-and-rollové síně slávy se uskutečnilo 30. října 2021 v Clevelandu ve státě Ohio. Loňskými laureáty byli Tina Turner, písničkářka Carole King, The Go-Go's, JAY-Z, Foo Fighters a multiinstrumentalista Todd Rundgren. Kraftwerk, Charley Patton a Gil Scott-Heron byli do síně uvede...

36. uvedení do Rock-and-rollové síně slávy se uskutečnilo 30. října 2021 v Clevelandu ve státě Ohio. Loňskými laureáty byli Tina Turner, písničkářka Carole King, The Go-Go's, JAY-Z, Foo Fighters a multiinstrumentalista Todd Rundgren. Kraftwerk, Charley Patton a Gil Scott-Heron byli do síně uvedeni v kategorii Early Influence. Ocenění Musical Excellence Award obdrželi rapper LL Cool J, Billy Preston a Randy Rhoads. Clarence Avant si odnesl zvláštní cenu Ahmeta Ertegüna. Na slavnostním ceremoniálu vystoupila řada vzácných hostů včetně Angely Bassett, která uvedla Tinu Turner, dále Christina Aguilera, Mickey Guyton, H.E.R., Bryan Adams. Písně Carole King zazpívaly Taylor Swift a Jennifer Hudson. Drew Barrymore představila The Go-Go's a Paul McCartney uvedl Foo Fighters.

IMDb  70 %

Uvedení do Rock-and-rollové síně slávy 2021 online

Sledovat Uvedení do Rock-and-rollové síně slávy 2021 online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Uvedení do Rock-and-rollové síně slávy 2021 online, zda je ke stažení a zda má Uvedení do Rock-and-rollové síně slávy 2021 dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 21. 11. 2021
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Uvedení do Rock-and-rollové síně slávy 2021 recenze a hodnocení

Tvůj názor na Uvedení do Rock-and-rollové síně slávy 2021?

Ve filmu Uvedení do Rock-and-rollové síně slávy 2021 hrají .

Film Uvedení do Rock-and-rollové síně slávy 2021 režíruje .

Film Uvedení do Rock-and-rollové síně slávy 2021 můžete vidět na HBO Max.

Film Uvedení do Rock-and-rollové síně slávy 2021 je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.