FB pixel TP pixel
Wondrous Boccaccio
Wondrous Boccaccio

Úžasný Boccaccio

Wondrous Boccaccio
Itálie | 2015 | Historické filmy | Králové a královny | 120 minut

Florencie, Itálie, rok 1348. Zatímco v toskánském městě řádí nelítostná černá smrt, skupina mladých lidí šlechtického původu se uchyluje do vily v nedalekých horách. Aby jim neradostný čas lépe utíkal, rozhodnou se, že si ho ukrátí vyprávěním. Jeden den, jeden zvolený král, či královna, jeden příběh...

Florencie, Itálie, rok 1348. Zatímco v toskánském městě řádí nelítostná černá smrt, skupina mladých lidí šlechtického původu se uchyluje do vily v nedalekých horách. Aby jim neradostný čas lépe utíkal, rozhodnou se, že si ho ukrátí vyprávěním. Jeden den, jeden zvolený král, či královna, jeden příběh na vybrané téma. Z původní stovky povídek Boccacciova renesančního klenotu Dekameron si Paolo a Vittorio Tavianiové zvolili pět plných fantazie, lásky, touhy a groteskních úkladů.

Hrají: Kasia Smutniak, Riccardo Scamarcio, Jasmine Trinca, Vittoria Puccini, Rosabell Laurenti Sellers, Kim Rossi Stuart, Carolina Crescentini

Režie: Paolo Taviani, Vittorio Taviani

IMDb  57 % Kinobox  53 %

Úžasný Boccaccio online

Sledovat Úžasný Boccaccio online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Úžasný Boccaccio online, zda je ke stažení a zda má Úžasný Boccaccio dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Úžasný Boccaccio recenze a hodnocení

Ve filmu Úžasný Boccaccio hrají Kasia Smutniak, Riccardo Scamarcio, Jasmine Trinca, Vittoria Puccini, Rosabell Laurenti Sellers, Kim Rossi Stuart, Carolina Crescentini.

Film Úžasný Boccaccio režíruje Paolo Taviani, Vittorio Taviani.

Film Úžasný Boccaccio má 120 minut.

Film Úžasný Boccaccio můžete vidět na Edison.

Film Úžasný Boccaccio je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.