FB pixel TP pixel
Pioneer

V hlubinách

Pioneer
Norsko | 2013 | Thrillery | Katastrofa | 106 minut

Na začátku 80. let se v Norsku rozmohl doslova ropný boom. Nová naleziště ropy a plynu skýtala netušené možnosti a bohatství, které se odpovědné úřady snažily vytěžit z 500 metrové hloubky Severního moře. Petter, profesionální potápěč, a jeho bratr Knut mají potřebnou disciplínu, sílu a odvahu, aby ...

Na začátku 80. let se v Norsku rozmohl doslova ropný boom. Nová naleziště ropy a plynu skýtala netušené možnosti a bohatství, které se odpovědné úřady snažily vytěžit z 500 metrové hloubky Severního moře. Petter, profesionální potápěč, a jeho bratr Knut mají potřebnou disciplínu, sílu a odvahu, aby se vydali na nejnebezpečnější misi na světě – na dno Severního moře. Avšak nenadálá tragická nehoda vše změní. Petter je vyslán na riskantní cestu, na které ztrácí přehled o tom, kdo tahá za jeho nitky osudu a postupně zjišťuje, že tato mise je nad jeho síly a že v sázce je jeho život.(Film Europe)

IMDb  60 % CSFD  62 %

V hlubinách online

Sledovat V hlubinách online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film V hlubinách online, zda je ke stažení a zda má V hlubinách dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 1. 2021
Předplatné za 155 Kč

V hlubinách obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu V hlubinách, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu V hlubinách postavy.

V hlubinách recenze a hodnocení

Ve filmu V hlubinách hrají Wes Bentley, Stephen Lang, Aksel Hennie, Jonathan LaPaglia, Stephanie Sigman, Jorgen Langhelle, Ane Dahl Torp.

Film V hlubinách režíruje Erik Skjoldbjarg.

Film V hlubinách má 106 minut.

Film V hlubinách měl rozpočet 7 500 000 $.

Film V hlubinách můžete vidět na Edison.

Film V hlubinách je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.