FB pixel TP pixel
V podstatě jsme normální
V podstatě jsme normální

V podstatě jsme normální

V podstatě jsme normální
Česko | 1981 | Komedie | Rodinné

Volné pokračování komedie Pátek není svátek, která dále sleduje osudy rodiny Nováků. Ambiciózní paní Nováková, které se líbí život určitých vrstev, pro které jsou rozhodujícím měřidlem peníze a majetek, přinutí svého neprůbojného manžela k několika akcím, které jsou na hranici zákona. Vzestup ro...

Volné pokračování komedie Pátek není svátek, která dále sleduje osudy rodiny Nováků. Ambiciózní paní Nováková, které se líbí život určitých vrstev, pro které jsou rozhodujícím měřidlem peníze a majetek, přinutí svého neprůbojného manžela k několika akcím, které jsou na hranici zákona. Vzestup rodiny po společenském žebříčku však končí nezadržitelným pádem, který naštěstí přijde včas. Na rozdíl od své ženy se cítí Karel Novák ve světě podvodníků různého kalibru nesvůj, a tak není divu, že po důkladném ponaučení se rozhodne vzít rodinné záležitosti do svých rukou.

Hrají: Petr Kostka, Jorga Kotrbová, Magdalena Reifová, Slávka Budínová, Svatopluk Beneš, Petr Nárožný, Dagmar Patrasová

Režie: Otakar Fuka

IMDb  53 % Kinobox  57 %

V podstatě jsme normální online

Sledovat V podstatě jsme normální online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film V podstatě jsme normální online, zda je ke stažení a zda má V podstatě jsme normální dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
od 4. 2. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

V podstatě jsme normální recenze a hodnocení

Tvůj názor na V podstatě jsme normální?

Ve filmu V podstatě jsme normální hrají Petr Kostka, Jorga Kotrbová, Magdalena Reifová, Slávka Budínová, Svatopluk Beneš, Petr Nárožný, Dagmar Patrasová.

Film V podstatě jsme normální režíruje Otakar Fuka.

Film V podstatě jsme normální můžete vidět na Voyo.

Film V podstatě jsme normální je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.