FB pixel TP pixel
Playing the Victim

V roli oběti

Playing the Victim
Rusko | 2006 | Komedie | 97 minut

ko moderní adaptace Shakespearova Hamleta. Mladý student Valya si vydělává na policejních vyšetřováních, kde má za úkol představovat oběti zločinů. Po dopadení pachatele má speciální skupina pod vedením policejního kapitána za úkol rekonstruovat celý zločin. Samotný proces je poměrně směšný a vlastn...

ko moderní adaptace Shakespearova Hamleta. Mladý student Valya si vydělává na policejních vyšetřováních, kde má za úkol představovat oběti zločinů. Po dopadení pachatele má speciální skupina pod vedením policejního kapitána za úkol rekonstruovat celý zločin. Samotný proces je poměrně směšný a vlastně zbytečný - pachatelé už jsou nalezeni a je jasné, že budou odsouzeni. Nicméně, dle soudních nařízení je stále potřeba celý zločin sehrát znovu na stejném místě - tedy, pachatel musí ještě jednou předvést, jak zavraždil svou obět, kterou v rekonstrukci představuje Valya. Ten se sám utápí ve svém absurdním životě, do doby, než se mu ve snu zjeví jeho zesnulý otec a vyjeví mu hroznou pravdu - byl otráven vlastní ženou a jejím milencem, který je nyní Valyovým strýcem. Po tomto zjištění se celý svět Valyovi převrátí na ruby - stane se sám zločincem, který je nucen se doznat, zatímco někdo jiný představuje jeho oběti."

Hrají: Yuri Chursin, Vitaliy Khaev, Aleksandr Ilin, Anna Mikhalkova, Marat Basharov, Marina Golub, Fyodor Dobronravov

Režie: Kirill Serebrennikov

IMDb  71 % Kinobox  66 %
Voyo
Komedie na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

V roli oběti online

V roli oběti online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Hlídat
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

V roli oběti recenze a hodnocení

Ve filmu V roli oběti hrají Yuri Chursin, Vitaliy Khaev, Aleksandr Ilin, Anna Mikhalkova, Marat Basharov, Marina Golub, Fyodor Dobronravov.

Film V roli oběti režíruje Kirill Serebrennikov.

Film V roli oběti má 97 minut.

Film V roli oběti není zatím nikde online.

Film V roli oběti není zatím kde sledovat.