FB pixel TP pixel
Being 17
Being 17

V sedmnácti

Being 17
Francie | 2016 | Drama | LGBT | 116 minut

V nejsvěžejším snímku své kariéry zachycuje sedmdesátiletý francouzský klasik André Téchiné dvojici sedmnáctiletých kluků z francouzského maloměsta, jejichž turbulentní vztah začíná nenávistnými výpady a školní šikanou, ale postupně se vyvíjí v křehké intimní pouto. Neurotické, detailní, čistě fyzic...

V nejsvěžejším snímku své kariéry zachycuje sedmdesátiletý francouzský klasik André Téchiné dvojici sedmnáctiletých kluků z francouzského maloměsta, jejichž turbulentní vztah začíná nenávistnými výpady a školní šikanou, ale postupně se vyvíjí v křehké intimní pouto. Neurotické, detailní, čistě fyzické snímání podpořené agresivním střihem, fantastické vedení herců (mimořádné výkony Kaceyho Motteta Kleina a nováčka Corentina Fily), důvtipná volba sevřít naturalistické osobní drama majestátním pohořím Pyrenejí – to jsou hlavní přednosti snímku, který se odchyluje od tuctových gay romancí, a zároveň nepředstírá, že je mužskou verzí Života Adele. Film neklidný a výbušný jako jeho hrdinové. Film jako oslava „élan vital": magického času dospívání, v němž se prolíná naprostá bezstarostnost a nikdy nekončící úzkost a v němž se násilí potkává se smyslností a trýznivé ztráty střídají něžné objevy.

V sedmnácti obsazení

Herci: Sandrine Kiberlain, Kacey Mottet Klein, Corentin Fila, Mama Prassinos, Alexis Loret, Jean Fornerod, Jean Corso

Režie: André Téchiné

IMDb  72 % Kinobox  70 % V sedmnácti CSFD 71 %

V sedmnácti online

Sledovat V sedmnácti online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film V sedmnácti online, zda je zdarma či je ke stažení a zda má V sedmnácti dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 8. 7. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

V sedmnácti recenze a hodnocení

Ve filmu V sedmnácti hrají Sandrine Kiberlain, Kacey Mottet Klein, Corentin Fila, Mama Prassinos, Alexis Loret, Jean Fornerod, Jean Corso.

Film V sedmnácti režíruje André Téchiné.

Film V sedmnácti má 116 minut.

Film V sedmnácti můžete vidět na Edison.

Film V sedmnácti je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.