FB pixel TP pixel
In Darkness
In Darkness

V temnotě

In Darkness
Polsko | 2011 | Drama | 145 minut

Drama natočené podle skutečných událostí, které se odehrály v nacisty okupovaném Lvově. Leopold Socha, malý polský zlodějíček a zároveň údržbář místních kanalizací, schová za peníze v podzemním labyrintu skupinu Židů, kteří se snaží uniknout likvidaci lvovského ghetta. Zpočátku je hlavním Leopoldový...

Drama natočené podle skutečných událostí, které se odehrály v nacisty okupovaném Lvově. Leopold Socha, malý polský zlodějíček a zároveň údržbář místních kanalizací, schová za peníze v podzemním labyrintu skupinu Židů, kteří se snaží uniknout likvidaci lvovského ghetta. Zpočátku je hlavním Leopoldovým motivem cynická snaha vydělat, postupně ale vzniká mezi ním a skupinou zvláštní pouto, které se s každou novou dramatickou událostí v podzemí prohlubuje. Když skupině dojdou peníze, Leopold vidí, že je nemůže opustit a skrývá její členy dále, za což jemu i celé jeho rodině hrozí smrt. Film diváka díky skvělé režii a kameře doslova vtahuje nejen do atmosféry tmavého lvovského podzemí, ale i do výjimečného příběhu mužů, žen i dětí, kteří se čtrnáct měsíců snaží za neustále vzrůstajícího nebezpečí vyhnout smrti. Snímek se vymyká obvyklým hollywoodským schématům, ve kterých jsou pouze dobré a špatné postavy. Zde mají hrdinové obě stránky, o to jsou ale lidštější, působivější a nám bližší.

IMDb  73 % CSFD  74 %

V temnotě online

Sledovat V temnotě online můžeš na iTunes. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film V temnotě online, zda je ke stažení a zda má V temnotě dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 25. 11. 2018
Půjčení za 79 Kč (i HD) Nákup za 249 Kč nebo 329 Kč (HD)

V temnotě obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu V temnotě, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu V temnotě postavy.

V temnotě zajímavosti

Tržby v českých kinech
119 130 Kč
Návštěvnost v českých kinech
1 399 diváků

V temnotě recenze a hodnocení