FB pixel TP pixel
The World's Fastest Indian
The World's Fastest Indian

V zajetí rychlosti

The World's Fastest Indian
Nový Zéland | 2005 | Drama | Motorky | 127 minut

Natočeno podle pravdivého příběhu. Anthony Hopkins v roli muže, který šel celý život za svým snem: být nejrychlejší. Novozélanďan Burt Munro strávil 40 let života zdokonalováním svého motocyklu Indian Scout z roku 1920. S tímto strojem se pak vydal na cestu na solná jezera v Bonneville v americkém s...

Natočeno podle pravdivého příběhu. Anthony Hopkins v roli muže, který šel celý život za svým snem: být nejrychlejší. Novozélanďan Burt Munro strávil 40 let života zdokonalováním svého motocyklu Indian Scout z roku 1920. S tímto strojem se pak vydal na cestu na solná jezera v Bonneville v americkém státě Utah, která jsou díky dokonale rovnému povrchu ideálním místem pro rychlostní závody. Přes nepřízeň okolností se mu v roce 1967 podařilo zajet rychlostní rekord, který dodnes nikdo nepřekonal. Příběh filmu V zajetí rychlosti se soustředí na cesty k Bonnevillským solným pláním, které Burt Munro podnikl v 60. letech minulého století. Je to cesta za splněním fantastického snu, pravdivý příběh muže, který nepřestal věřit. Jestli je to těžké, dej do toho víc. Jestli je to nemožné, dej do toho všechno.

IMDb  79 %
Voyo
Drama na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

V zajetí rychlosti online

V zajetí rychlosti online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

V zajetí rychlosti obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu V zajetí rychlosti, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu V zajetí rychlosti postavy.

V zajetí rychlosti zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 061 531 Kč
Návštěvnost v českých kinech
10 532 diváků

V zajetí rychlosti recenze a hodnocení