FB pixel TP pixel
Feel The Noise
Feel The Noise

V zajetí rytmu

Feel The Noise
USA | 2007 | Drama | Tanec | 86 minut

Ctižádostivý raper Rob odlétá kvůli rozmíšce v gangu za svým otcem, kterého nikdy neviděl. Dospívající kluk se snaží najít sám sebe i své místo v životě. Jeho nevlastní bratr Javi ho vezme do klubu, kde Rob poznává tanečně-hudební styl reggaeton – směs hip-hopu, reggae a latinských rytmů. Tahle hudb...

Ctižádostivý raper Rob odlétá kvůli rozmíšce v gangu za svým otcem, kterého nikdy neviděl. Dospívající kluk se snaží najít sám sebe i své místo v životě. Jeho nevlastní bratr Javi ho vezme do klubu, kde Rob poznává tanečně-hudební styl reggaeton – směs hip-hopu, reggae a latinských rytmů. Tahle hudba mu učaruje. Rob a Javi v ní nacházejí svůj životní sen a cíl. Stát se hvězdami reggaetonu a zúčastnit se velké taneční show v New Yorku…

IMDb  28 % CSFD  44 %

V zajetí rytmu online

Sledovat V zajetí rytmu online můžeš na KoukeYTe, Starmax. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film V zajetí rytmu online, zda je ke stažení a zda má V zajetí rytmu dabing nebo titulky.

KoukeYTe
KoukeYTe
český dabing | HD kvalita | SD kvalita | od 18. 8. 2018
Zdarma
Starmax
Starmax
od 11. 9. 2022
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

V zajetí rytmu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu V zajetí rytmu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu V zajetí rytmu postavy.

Luis Cruz
Luis Cruz
DJ in PR club
Omarion
Omarion
Rob Vega
Giancarlo Esposito
Giancarlo Esposito
Roberto Vega
Victor Rasuk
Victor Rasuk
Javi Vega
Carlos Flores
Carlos Flores
DJ in NY club

V zajetí rytmu recenze a hodnocení

Ve filmu V zajetí rytmu hrají Rosa Arredondo, Luis Cruz, Omarion, Giancarlo Esposito, Melonie Diaz, Victor Rasuk, Charles Duckworth.

Film V zajetí rytmu režíruje Alejandro Chomski.

Film V zajetí rytmu má 86 minut.

Film V zajetí rytmu můžete vidět na KoukeYTe, Starmax.

Film V zajetí rytmu je online na KoukeYTe, Starmax, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.