FB pixel TP pixel
Feel The Noise
Feel The Noise

V zajetí rytmu

Feel The Noise
USA | 2007 | Drama | Tanec | 86 minut

Ctižádostivý raper Rob odlétá kvůli rozmíšce v gangu za svým otcem, kterého nikdy neviděl. Dospívající kluk se snaží najít sám sebe i své místo v životě. Jeho nevlastní bratr Javi ho vezme do klubu, kde Rob poznává tanečně-hudební styl reggaeton – směs hip-hopu, reggae a latinských rytmů. Tahle hudb...

Ctižádostivý raper Rob odlétá kvůli rozmíšce v gangu za svým otcem, kterého nikdy neviděl. Dospívající kluk se snaží najít sám sebe i své místo v životě. Jeho nevlastní bratr Javi ho vezme do klubu, kde Rob poznává tanečně-hudební styl reggaeton – směs hip-hopu, reggae a latinských rytmů. Tahle hudba mu učaruje. Rob a Javi v ní nacházejí svůj životní sen a cíl. Stát se hvězdami reggaetonu a zúčastnit se velké taneční show v New Yorku…

Hrají: Rosa Arredondo, Luis Cruz, Omarion, Giancarlo Esposito, Melonie Diaz, Victor Rasuk, Charles Duckworth

Režie: Alejandro Chomski

IMDb  28 % Kinobox  39 %

V zajetí rytmu online

Sledovat V zajetí rytmu online můžeš na Kinobox. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film V zajetí rytmu online, zda je ke stažení a zda má V zajetí rytmu dabing nebo titulky.

Kinobox
Kinobox
český dabing | od 7. 6. 2023
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

V zajetí rytmu recenze a hodnocení

Ve filmu V zajetí rytmu hrají Rosa Arredondo, Luis Cruz, Omarion, Giancarlo Esposito, Melonie Diaz, Victor Rasuk, Charles Duckworth.

Film V zajetí rytmu režíruje Alejandro Chomski.

Film V zajetí rytmu má 86 minut.

Film V zajetí rytmu můžete vidět na Kinobox.

Film V zajetí rytmu je online na Kinobox, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.