FB pixel TP pixel
In the Land of Blood and Honey
In the Land of Blood and Honey

V zemi krve a medu

In the Land of Blood and Honey
USA | 2011 | Drama | Válka | 127 minut

Režijní debut herečky Angeliny Jolieové se soustřeďuje na to, jak válka ovlivňuje morální a emotivní stránku jedinců. Danijel a Alja jsou milenci, bosenský konflikt je však rozdělil na opačné strany. Zatímco Danijel slouží jako důstojník v srbsko-bosenské armádě, Alja se ukrývá v bytě se svou sestro...

Režijní debut herečky Angeliny Jolieové se soustřeďuje na to, jak válka ovlivňuje morální a emotivní stránku jedinců. Danijel a Alja jsou milenci, bosenský konflikt je však rozdělil na opačné strany. Zatímco Danijel slouží jako důstojník v srbsko-bosenské armádě, Alja se ukrývá v bytě se svou sestrou. Pod vlivem konfliktu projde jejich vztah změnou, co je dříve spojovalo, se pod tíhou okolností vytrácí. Milenci se opět setkají, když Danijel velí jednotce, která Alju odvleče do zajateckého tábora.

IMDb  43 % CSFD  58 %

V zemi krve a medu online

Sledovat V zemi krve a medu online můžeš na Starmax, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film V zemi krve a medu online, zda je ke stažení a zda má V zemi krve a medu dabing nebo titulky.

Starmax
Starmax
od 10. 7. 2021
Cena nezjištěna
Vodafone TV
Vodafone TV
SD kvalita | od 17. 9. 2020 | pouze do 31. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč

V zemi krve a medu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu V zemi krve a medu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu V zemi krve a medu postavy.

V zemi krve a medu recenze a hodnocení

Ve filmu V zemi krve a medu hrají Zana Marjanović, Branko Đurić, Rade Serbedzija.

Film V zemi krve a medu režíruje Angelina Jolie.

Film V zemi krve a medu má 127 minut.

Film V zemi krve a medu můžete vidět na Starmax, Vodafone TV.

Film V zemi krve a medu je online na Starmax, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.