FB pixel TP pixel
Valentin Dobrotivý
Valentin Dobrotivý

Valentin Dobrotivý

Valentin Dobrotivý
Česko | 1942 | Komedie | Satira

Česká filmová komedie o kanadském žertíku, který mohl přijít hodně draho. Velmi pracovitý, ale také velmi naivní úředník pojišťovny Valentin Plavec se stává terčem nekonečných legrácek, vtípků a recesí svých kolegů Bejšovce a Voborníka. Poslední vydařený kousek se jim však poněkud vymkl z ruky. Přip...

Česká filmová komedie o kanadském žertíku, který mohl přijít hodně draho. Velmi pracovitý, ale také velmi naivní úředník pojišťovny Valentin Plavec se stává terčem nekonečných legrácek, vtípků a recesí svých kolegů Bejšovce a Voborníka. Poslední vydařený kousek se jim však poněkud vymkl z ruky. Připsali totiž k výhernímu číslu 8456 jedničku a namluvili Valentinovi, že vyhrál v loterii milion. Jelikož si však Valentin nemůže vyzvednout výhru okamžitě, vybere dvacet tisíc, což jsou veškeré úspory, které našetřil společně se svou snoubenkou Helenou a začne nakupovat na zálohu. Koupí auto, najme personál do vily. Jako čerstvý milionář je práci povýšen a dokonce se k němu začne hlásit i lakomý strýc Kudrna. Pravda však brzy vyjde najevo a když mu kolegové prozradí, že šlo jen o žert, všichni ho opustí, jen věrná Helena zůstane a dokonce pomůže nešťastnému snoubenci zrušit všechny zálohované a domluvené obchody. Když vyjde v novinách zpráva, že došlo k chybě a vítězný los má číslo 18456, rozhodne se Valentin oběma vykutáleným vtipálkům pomstít...

IMDb  76 % CSFD  82 %

Valentin Dobrotivý online

Sledovat Valentin Dobrotivý online můžeš na Prima Plus, Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Valentin Dobrotivý online, zda je ke stažení a zda má Valentin Dobrotivý dabing nebo titulky.

Prima Plus
Prima Plus
české titulky | od 9. 4. 2022
Předplatné za 99 Kč (HD s reklamou) nebo 149 Kč (HD bez reklam)
Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 5. 11. 2020
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Valentin Dobrotivý obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Valentin Dobrotivý, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Valentin Dobrotivý postavy.

Oldřich Nový
Oldřich Nový
Valentin Plavec
Hana Vítová
Hana Vítová
Helena Bártová
Jaroslav Marvan
Jaroslav Marvan
Bureš, přednosta kanceláře
Theodor Pištěk
Theodor Pištěk
Kudrna, Valentinův strýc
Zdeňka Baldová
Zdeňka Baldová
Maruška, Kudrnova žena
Růžena Šlemrová
Růžena Šlemrová
Kahounová, ředitelova žena
Ladislav Pešek
Ladislav Pešek
Rudolf Brejšovec
Eman Fiala
Eman Fiala
Eman Voborník
Jaroslav Průcha
Jaroslav Průcha
zřízenec
Jiřina Sedláčková
Jiřina Sedláčková
agentka prodejny automobilů

Valentin Dobrotivý recenze a hodnocení

Ve filmu Valentin Dobrotivý hrají Oldřich Nový, Hana Vítová, Jaroslav Marvan, Theodor Pištěk, Zdeňka Baldová, Růžena Šlemrová, Ladislav Pešek.

Film Valentin Dobrotivý režíruje .

Film Valentin Dobrotivý můžete vidět na Prima Plus, Vodafone TV.

Film Valentin Dobrotivý je online na Prima Plus, Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.