FB pixel TP pixel
36th Precinct
36th Precinct

Válka policajtů

36th Precinct
Francie | 2004 | Thrillery | Krimi drama | 111 minut

Režisér Olivier Marchal (sám bývalý policista) natočil příběh na základě skutečných událostí a situoval ho na slavné Nábřeží Zlatníků 36, do sídla pařížské policie. Právě tam začíná drama dvou policistů Léa Vrinkse a Denise Kleina, které kromě příslušnosti k různým útvarům - Léo pracuje pro BRI (Zás...

Režisér Olivier Marchal (sám bývalý policista) natočil příběh na základě skutečných událostí a situoval ho na slavné Nábřeží Zlatníků 36, do sídla pařížské policie. Právě tam začíná drama dvou policistů Léa Vrinkse a Denise Kleina, které kromě příslušnosti k různým útvarům - Léo pracuje pro BRI (Zásahová a pátrací brigáda) a Denis pro BRB (Brigáda pro boj s organizovaným zločinem) - dělí i rozdílný postoj k práci. Zatímco Denis usiluje především o moc a postavení, Léo patří k onomu staromódnímu typu policajtů, posedlých svou prací, kteří mají známé na obou stranách zákona a v zájmu spravedlnosti občas neváhají jeho hranici překročit. Jejich cesty se osudově protnou ve chvíli, kdy mají spolupracovat na případu série ozbrojených přepadení. Každý postupuje svými metodami, přičemž Léo je sice úspěšnější, ovšem za cenu rizika, jež se může obrátit proti němu. A také obrátí, protože Denis neváhá využít každého způsobu, aby svého kolegu porazil a získal kýžené místo šéfa policie.

IMDb  72 % CSFD  79 %

Válka policajtů online

Sledovat Válka policajtů online můžeš na iVysílání. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Válka policajtů online, zda je ke stažení a zda má Válka policajtů dabing nebo titulky.

iVysílání
iVysílání
české titulky | od 25. 6. 2016
Zdarma
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Válka policajtů obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Válka policajtů, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Válka policajtů postavy.

Válka policajtů zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 029 705 Kč
Návštěvnost v českých kinech
22 070 diváků

Válka policajtů recenze a hodnocení

Ve filmu Válka policajtů hrají Daniel Auteuil, Gérard Depardieu, André Dussollier, Roschdy Zem, Valeria Golino, Daniel Duval, Francis Renaud.

Film Válka policajtů režíruje Olivier Marchal.

Film Válka policajtů má 111 minut.

Film Válka policajtů vidělo v českých kinech 22 070 diváků.

Film Válka policajtů můžete vidět na iVysílání.

Film Válka policajtů je online na iVysílání, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.