FB pixel TP pixel
The Vietnam War
The Vietnam War

Válka ve Vietnamu

The Vietnam War
USA | 2017 | Dokumentární seriály | Vietnamská válka | 1035 minut | 1 řad(a) | 10 epizod

Po letech prohrané války, která stála životy, peníze a jméno, se obě válčící strany zamýšlejí, co se vlastně stalo a proč k válce ve Vietnamu muselo dojít... Historický seriál Válka ve Vietnamu zachycuje velkolepý příběh jedné z nejdůležitějších, nejrozporuplnějších a nejkontroverznějších událostí v...

Po letech prohrané války, která stála životy, peníze a jméno, se obě válčící strany zamýšlejí, co se vlastně stalo a proč k válce ve Vietnamu muselo dojít... Historický seriál Válka ve Vietnamu zachycuje velkolepý příběh jedné z nejdůležitějších, nejrozporuplnějších a nejkontroverznějších událostí v dějinách Ameriky, a to takovým způsobem, jakým ho ještě nikdo nevyprávěl. Napínavý seriál plný podrobností vás vtáhne do bouřlivého období druhé poloviny 20. století. Přesvědčivě rozebírá lidské aspekty války, a přitom se opírá o svědectví takřka 80 lidí z obou znepřátelených stran tohoto složitého konfliktu. Ke slovu se dostanou nejen Američané, kteří ve válce bojovali, a ti, kteří proti ní protestovali, ale i vojáci a civilisté ze severní a jižní části Vietnamu. Nechybí vzácné archivní záběry restaurované do prvotřídní podoby pocházející ze zdrojů z celého světa, fotografie pořízené nejoceňovanějšími reportéry, historické televizní zpravodajství, výmluvná domácí videa, a dokonce ani tajné nahrávky z jednání amerických prezidentů Kennedyho, Johnsona a Nixona.

IMDb  91 % CSFD  95 %
Voyo
Dokumentární seriály na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Válka ve Vietnamu online

Válka ve Vietnamu online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Válka ve Vietnamu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Válka ve Vietnamu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Válka ve Vietnamu postavy.

Peter Coyote
Peter Coyote
Himself - Narrator
Trent Reznor
Trent Reznor
Hudba
Atticus Ross
Atticus Ross
Hudba
Yo-Yo Ma
Yo-Yo Ma
Hudba
David Cieri
David Cieri
Hudba

Válka ve Vietnamu recenze a hodnocení

V seriálu Válka ve Vietnamu hrají Peter Coyote.

Seriál Válka ve Vietnamu není zatím nikde online.

Seriál Válka ve Vietnamu není zatím kde sledovat.