FB pixel TP pixel
The Pentagon Wars
The Pentagon Wars

Války Pentagonu

The Pentagon Wars
USA | 1998 | Komedie | Politika | 104 minut

Seznamte se s plukovníkem Jamesem G. Burtonem. Kongres ho pověřil, aby dohlížel na testování zbraní vyvinutých v Pentagonu. Otevřeně se pustil do Bradleyho obrněného transportéru - jednoduchého vojenského vozidla, jehož výroba přišla na neuvěřitelných 14 miliard dolarů z kapsy daňových poplatníků a ...

Seznamte se s plukovníkem Jamesem G. Burtonem. Kongres ho pověřil, aby dohlížel na testování zbraní vyvinutých v Pentagonu. Otevřeně se pustil do Bradleyho obrněného transportéru - jednoduchého vojenského vozidla, jehož výroba přišla na neuvěřitelných 14 miliard dolarů z kapsy daňových poplatníků a Pentagon s vývojem tohoto zázraku strávil celých sedmnáct let. Nepoddajná vojenská byrokracie se Burtona snažila ze všech sil zastavit. Sledujte šokující příběh o šílených vládních výdajích natočený na motivy stejnojmenné knihy z pera vysloužilého leteckého plukovníka Jamese G. Burtona.

IMDb  72 % CSFD  76 %

Války Pentagonu online

Sledovat Války Pentagonu online můžeš na HBO Max. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Války Pentagonu online, zda je ke stažení a zda má Války Pentagonu dabing nebo titulky.

HBO Max
HBO Max
anglické titulky | původní znění | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 2. 5. 2016
Předplatné za 199 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Války Pentagonu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Války Pentagonu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Války Pentagonu postavy.

Války Pentagonu novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Války Pentagonu, které najdeš na našem webu.

30 komedií na HBO GO, které vás pobaví i v karanténě
30 komedií na HBO GO, které vás pobaví i v karanténě
18.03.2020 | Tipy na film

Karanténa je už po pár dnech dosti depresivní záležitostí. Tak proč ji nerozčísnout nějakou pořádnou komedií. Vybrali jsme pro vás 35 nejrůznějších filmů tohoto žánru, jež jsou aktuálně dostupné na HBO GO. Najdete mezi nimi své favority?

Války Pentagonu recenze a hodnocení

Ve filmu Války Pentagonu hrají Kelsey Grammer, Cary Elwes, Viola Davis, John C. McGinley, Clifton Powell, Richard Schiff, Richard Benjamin.

Film Války Pentagonu režíruje Richard Benjamin.

Film Války Pentagonu má 104 minut.

Film Války Pentagonu můžete vidět na HBO Max.

Film Války Pentagonu je online na HBO Max, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.