FB pixel TP pixel
Christmas in Homestead
Christmas in Homestead

Vánoce v Homesteadu

Christmas in Homestead
USA | 2016 | Romantické filmy | Vánoce | 84 minut

Homestead je malé idylické městečko v Iowě, jehož obyvatelé slaví každoročně vánoční svátky celých dvanáct dní ve svátečně vyzdobených ulicích. Starostou je tady Matt, který se momentálně se svou sestrou Zoe stará o chod rodinného penzionu Homestead Lodge, protože jejich rodiče odjeli na cesty. Matt...

Homestead je malé idylické městečko v Iowě, jehož obyvatelé slaví každoročně vánoční svátky celých dvanáct dní ve svátečně vyzdobených ulicích. Starostou je tady Matt, který se momentálně se svou sestrou Zoe stará o chod rodinného penzionu Homestead Lodge, protože jejich rodiče odjeli na cesty. Matt je vdovec a má desetiletou dceru Sophii, kterou zbožňuje.Vánoční pohodu městečka se ale chystá letos narušit filmový štáb, který tu má točit film se slavnou hvězdou Jessicou McEllis. Další hvězdou filmu je Jessičin bývalý manžel Vince Hawkins, který se zjevně nechce smířit s tím, že už s Jessicou netvoří pár.Jessica se ubytuje v penzionu, k nesmírné radosti malé Sophie, která ji obdivuje, a brzy si získá i sympatie Matta, který byl zpočátku proti tomu, aby se do města nastěhoval filmový cirkus a kazil jim tradiční Vánoce.Sympatie jsou oboustranné a brzy přerůstají v něco víc, i když vznikající vztah komplikuje žárlivý Vince, vlezlí novináři i sama Jessica, která se po předchozí nedobré zkušenosti nechce vázat. Svým citům ale dá nakonec průchod v závěrečné scéně filmu. Zcela se odchýlí od scénáře poté, co si uvědomila, že si nepřeje nic jiného než zůstat v Homesteadu s Mattem...

IMDb  66 % CSFD  46 %

Vánoce v Homesteadu online

Sledovat Vánoce v Homesteadu online můžeš na Voyo. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vánoce v Homesteadu online, zda je ke stažení a zda má Vánoce v Homesteadu dabing nebo titulky.

Voyo
Voyo
český dabing | od 9. 12. 2021
Předplatné za 159 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vánoce v Homesteadu obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vánoce v Homesteadu, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vánoce v Homesteadu postavy.

Taylor Cole
Taylor Cole
Jessica McEllis
Michael Rady
Michael Rady
Matt Larson
Michael Nardelli
Michael Nardelli
Ian Carter
Brooklyn Rae Silzer
Brooklyn Rae Silzer
Sophie Larson
Jeff Branson
Jeff Branson
Vince Hawkins
Katrina Norman
Katrina Norman
Zoe Larson
Brandhyze Stanley
Brandhyze Stanley
Rosalie Evans
Sylvia Jefferies
Sylvia Jefferies
Barbara McKeevers

Vánoce v Homesteadu recenze a hodnocení

Ve filmu Vánoce v Homesteadu hrají Taylor Cole, Michael Rady, Michael Nardelli, Brooklyn Rae Silzer, Jeff Branson, Katrina Norman, Brandhyze Stanley.

Film Vánoce v Homesteadu režíruje Steven R. Monroe.

Film Vánoce v Homesteadu má 84 minut.

Film Vánoce v Homesteadu můžete vidět na Voyo.

Film Vánoce v Homesteadu je online na Voyo, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.