FB pixel TP pixel
Vaterland - Lovecký deník
Vaterland - Lovecký deník

Vaterland - Lovecký deník

Vaterland - Lovecký deník
Česko | 2004 | Dokumenty | Cestopis

Tři exkluzivní automobily překračují hranice a projíždějící polodivokou krajinou. Černá limuzína a dva sportovní roadstery z 60. let ostře kontrastují s polorozbořenými, často zcela opuštěnými usedlostmi, zarostlými cestami a prázdnými kostely. Zvlněná krajina na obzoru pomalu přechází do vrchoviny ...

Tři exkluzivní automobily překračují hranice a projíždějící polodivokou krajinou. Černá limuzína a dva sportovní roadstery z 60. let ostře kontrastují s polorozbořenými, často zcela opuštěnými usedlostmi, zarostlými cestami a prázdnými kostely. Zvlněná krajina na obzoru pomalu přechází do vrchoviny a pozvolna se z ní vytrácejí stopy moderní civilizace. Blíže neurčené teritorium, blíže neurčený čas a přece se zdá být všechno povědomé. Šest lidí pevně usazených v bezpečí svých automobilů se vrací do míst, se kterými jsou dědičně spjati.

IMDb  62 %

Vaterland - Lovecký deník online

Sledovat Vaterland - Lovecký deník online můžeš na Filmy česky a zadarmo, Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vaterland - Lovecký deník online, zda je ke stažení a zda má Vaterland - Lovecký deník dabing nebo titulky.

Filmy česky a zadarmo
Filmy česky a zadarmo
od 1. 10. 2017
Zdarma
Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
HD kvalita | SD kvalita | od 10. 1. 2022
Cena nezjištěna

Vaterland - Lovecký deník obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vaterland - Lovecký deník, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vaterland - Lovecký deník postavy.

Vaterland - Lovecký deník novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Vaterland - Lovecký deník, které najdeš na našem webu.

Česká filmová lavina. Netflix přidal 20 českých filmů do své nabídky
Česká filmová lavina. Netflix přidal 20 českých filmů do své nabídky
28.02.2021 9:00:00 | České novinky

Netflix potřebuje kvůli kvótám Evropské unie neustále doplňovat svou nabídku o evropské tituly, což ve výsledku znamená, že doplňuje v poslední době hlavně severské snímky a samozřejmě i tituly české. Těch se nyní objevila celá řádka, kvalitou ale radost většinou neudělají.

Vaterland - Lovecký deník zajímavosti

Tržby v českých kinech
1 176 369 Kč
Návštěvnost v českých kinech
12 131 diváků

Vaterland - Lovecký deník recenze a hodnocení

Tvůj názor na Vaterland - Lovecký deník?