FB pixel TP pixel
Line of Duty
Line of Duty

Ve službě

Line of Duty
Velká Británie | 2019 | Thrillery | Pomsta | 98 minut

Aaron Eckhart svádí neúprosný závod s časem v hlavní roli tohoto výbušného akčního thrilleru. Aby dosáhl svého vykoupení, vydává se zdiskreditovaný policista Frank Penny (Aaron Eckhart) na nebezpečnou misi s cílem vypátrat unesenou dceru náčelníka policie (Giancarlo Esposito). Její už tak mizivé šan...

Aaron Eckhart svádí neúprosný závod s časem v hlavní roli tohoto výbušného akčního thrilleru. Aby dosáhl svého vykoupení, vydává se zdiskreditovaný policista Frank Penny (Aaron Eckhart) na nebezpečnou misi s cílem vypátrat unesenou dceru náčelníka policie (Giancarlo Esposito). Její už tak mizivé šance na přežití rázem vezmou za své, když Penny udělá fatální chybu a zabije zvráceného únosce, jediné vodítko k odhalení místa, kde se dívka nachází. Poté, co se k němu připojí ambiciózní reportérka Ava (Courtney Eatonová), která zajišťuje živý přenos z pátrání, se rozpoutá hotové peklo, neboť na scénu přichází bratr mrtvého únosce (Ben McKenzie), lačnící po krvavé pomstě.

Hrají: Aaron Eckhart, Courtney Eaton, Ben McKenzie, Giancarlo Esposito, Jessica Lu, Dina Meyer, Mason McCulley

Režie: Steven C. Miller

IMDb  53 % Kinobox  57 %

Ve službě online

Sledovat Ve službě online můžeš na Vodafone TV. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ve službě online, zda je ke stažení a zda má Ve službě dabing nebo titulky.

Vodafone TV
Vodafone TV
HD kvalita | SD kvalita | od 23. 6. 2021
Předplatné za 99 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ve službě novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Ve službě, které najdeš na našem webu.

10 nejsledovanějších filmů na HBO GO za poslední týdny
10 nejsledovanějších filmů na HBO GO za poslední týdny
20.07.2020 | Tipy na film

Červnu na HBO GO v kategorii filmů dominovala Angelina Jolie coby zlá královna Zloba a až za ní se umístil klonovaný Will Smith či dětinský superhrdina Shazam. Podívejte se na prazvláštní desítku nejsledovanějších snímků minulého měsíce.

Ve službě recenze a hodnocení

Ve filmu Ve službě hrají Aaron Eckhart, Courtney Eaton, Ben McKenzie, Giancarlo Esposito, Jessica Lu, Dina Meyer, Mason McCulley.

Film Ve službě režíruje Steven C. Miller.

Film Ve službě má 98 minut.

Film Ve službě můžete vidět na Vodafone TV.

Film Ve službě je online na Vodafone TV, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.