FB pixel TP pixel
Snowbound
Snowbound

Ve sněžné pasti

Snowbound
Kanada | 2001 | Thrillery | Psychologické | 93 minut

Barbara Catesová a Liz Garnettová byly kdysi nejlepšími kamarádkami. Potom je však osud rozdělil a každá šla svou cestou. Jedno však mají i po deseti letech odloučení společné. Obě jsou ve svých profesích úspěšnými ženami. Ovšem zatímco Barbara je šťastně vdaná, Liz je už dlouho rozvedená a právě kv...

Barbara Catesová a Liz Garnettová byly kdysi nejlepšími kamarádkami. Potom je však osud rozdělil a každá šla svou cestou. Jedno však mají i po deseti letech odloučení společné. Obě jsou ve svých profesích úspěšnými ženami. Ovšem zatímco Barbara je šťastně vdaná, Liz je už dlouho rozvedená a právě kvůli bývalému manželovi se ocitá ve vážných potížích. Její bývalý manžel byl odsouzen za krádeže a vydírání a nyní se vrací propuštěn na podmínku a je odhodlán dostat zpět dva miliony dolarů, o nichž se domnívá, že je má Liz. Když je žena napadena v garáži svého domu, věří, že za vším je její pomstychtivý bývalý manžel, a tak využije příležitost uniknout z města, která se nečekaně naskytne v podobě Barbary a její nabídky. Barbara by ráda obnovila dávné přátelství, a protože právě jede do hor obhlédnout chatu, kterou chtějí s manželem koupit, pozve Liz, aby jela s ní. Na místě se setkají s přátelskou realitní agentkou Sarah Hotchkissovou, která je odveze k odlehlé chatě ležící uprostřed nádherné zasněžené krajiny. Chvíle pohody však velmi rychle vystřídá nervy drásající napětí. Jejich podezření, že jsou sledovány, se mění v nebezpečnou jistotu a tak znepokojená Barbara telefonuje svému manželovi Gunnarovi naléhavou prosbu o pomoc. Jenže zatímco Gunnar spěchá manželce na pomoc, neznámý pronásledovatel se přestává skrývat a napadne je. A navíc se strhne zuřivá sněhová bouře, která obě ženy odřízne od cesty a uvězní je v odlehlé chatě. Dokáží se neznámému útočníkovi ubránit do doby, než dorazí pomoc? A opravdu jsou všichni tím, čím se na první pohled zdají být?"

Hrají: Erika Eleniak, Monika Schnarre, Peter Dobson, Bill Mondy, Jann Arden

Režie: Ruben Preuss

IMDb  49 % Kinobox  40 %

Ve sněžné pasti online

Sledovat Ve sněžné pasti online můžeš na Filmbox+, Kuki. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ve sněžné pasti online, zda je ke stažení a zda má Ve sněžné pasti dabing nebo titulky.

Filmbox+
Filmbox+
český dabing | SD kvalita | od 7. 2. 2022
Předplatné za 99 Kč
Kuki
Kuki
od 16. 3. 2022
Předplatné za 50 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ve sněžné pasti recenze a hodnocení

Ve filmu Ve sněžné pasti hrají Erika Eleniak, Monika Schnarre, Peter Dobson, Bill Mondy, Jann Arden.

Film Ve sněžné pasti režíruje Ruben Preuss.

Film Ve sněžné pasti má 93 minut.

Film Ve sněžné pasti můžete vidět na Filmbox+, Kuki.

Film Ve sněžné pasti je online na Filmbox+, Kuki, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.