FB pixel TP pixel
In the Shadow of Women
In the Shadow of Women

Ve stínu žen

In the Shadow of Women
Švýcarsko | 2015 | Drama | Vztahy | 73 minut

Pierre a Manon natáčejí nízkorozpočtové dokumenty a žijí z různých pomocných prací. Když se Pierre setká s mladou Elisabeth, stanou se z nich milenci. Pierre nicméně nechce opustit Manon: touží vlastnit obě ženy. Elisabeth záhy zjistí, že Manon má milence. Pierre se s tímto vědomím vrací k Manon ? ž...

Pierre a Manon natáčejí nízkorozpočtové dokumenty a žijí z různých pomocných prací. Když se Pierre setká s mladou Elisabeth, stanou se z nich milenci. Pierre nicméně nechce opustit Manon: touží vlastnit obě ženy. Elisabeth záhy zjistí, že Manon má milence. Pierre se s tímto vědomím vrací k Manon ? ženě, kterou doopravdy miluje. Prosí Manon, aby se k němu vrátila, a na Elisabeth zvolna zapomíná... Philippe Garrel přináší novou variaci na téma zrození a smrti vztahů i podivných cest touhy.

Hrají: Clotilde Courau, Stanislas Merhar, Léna Paugam, Vimala Pons, Mounir Margoum, Jean Pommier, Thérese Quentin

Režie: Philippe Garrel

Ve stínu žen online

Sledovat Ve stínu žen online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Ve stínu žen online, zda je ke stažení a zda má Ve stínu žen dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 5. 5. 2020
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Ve stínu žen recenze a hodnocení

Ve filmu Ve stínu žen hrají Clotilde Courau, Stanislas Merhar, Léna Paugam, Vimala Pons, Mounir Margoum, Jean Pommier, Thérese Quentin.

Film Ve stínu žen režíruje Philippe Garrel.

Film Ve stínu žen má 73 minut.

Film Ve stínu žen můžete vidět na Edison.

Film Ve stínu žen je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.