FB pixel TP pixel
Večírek
Večírek

Večírek

Večírek
Česko | 2021 | Komedie | Situace

Na večírku se postupně scházejí bývalí spolužáci. Toto setkání by se pravděpodobně neslo v duchu lehkého škorpení a nostalgických vzpomínek, jenže místo dalšího spolužáka zazvoní u dveří podomní prodavač a přinese nečekanou zprávu o kamarádovi, který už nikdy nedorazí. Účastníci večírku se za ním sp...

Na večírku se postupně scházejí bývalí spolužáci. Toto setkání by se pravděpodobně neslo v duchu lehkého škorpení a nostalgických vzpomínek, jenže místo dalšího spolužáka zazvoní u dveří podomní prodavač a přinese nečekanou zprávu o kamarádovi, který už nikdy nedorazí. Účastníci večírku se za ním společně vydávají autobusem. Během cesty se ukáže, že mluvit o skutečných pocitech je mnohem složitější, než se zdá.

CSFD  32 %

Večírek online

Sledovat Večírek online můžeš na iTunes, Prima Videopůjčovna. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Večírek online, zda je ke stažení a zda má Večírek dabing nebo titulky.

iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 31. 12. 2021
Půjčení za 79 Kč Nákup za 199 Kč
Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
HD kvalita | SD kvalita | od 21. 12. 2021
Půjčení za 49 Kč

Večírek obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Večírek, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Večírek postavy.

Večírek zajímavosti

Tržby v českých kinech
2 889 159 Kč
Návštěvnost v českých kinech
18 553 diváků

Večírek recenze a hodnocení

Jan Varga
Jan Varga kritiky
25.01.2022 1:31:02

Komedie Večírek je režijním debutem herce Michala Suchánka, jenž ji natočil podle vlastní divadelní hry, jejíž text si sám adaptoval do filmového scénáře. Děj se točí kolem srazu bývalých spolužáků po mnoha letech, který probíhá u jednoho z nich doma, a na nějž se dostaví celkem šest osob (+ se k ni......   Celá recenze

 30 %

Ve filmu Večírek hrají Jiří Langmajer, Tatiana Vilhelmová, Nela Boudová, Marek Taclík, Karel Roden, Marián Čekovský, Matěj Dadák.

Film Večírek režíruje Michal Suchánek.

Film Večírek vidělo v českých kinech 18 553 diváků.

Film Večírek můžete vidět na iTunes, Prima Videopůjčovna.

Film Večírek je online na iTunes, Prima Videopůjčovna, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.