FB pixel TP pixel
Enter the Void
Enter the Void

Vejdi do prázdna

Enter the Void
Japonsko | 2009 | Drama | 161 minut

Po tragické smrti rodičů při autonehodě jsou sourozenci Oskar a Linda rozděleni. Znovu se setkávají až v Tokiu - v rušném, tajemném a pro dva mladé lidi nebezpečném městě. Oskar pracuje jako drogový dealer, Linda ve striptýzovém baru. Oba si slíbí, že už se za žádných okolností nikdy neopustí. J...

Po tragické smrti rodičů při autonehodě jsou sourozenci Oskar a Linda rozděleni. Znovu se setkávají až v Tokiu - v rušném, tajemném a pro dva mladé lidi nebezpečném městě. Oskar pracuje jako drogový dealer, Linda ve striptýzovém baru. Oba si slíbí, že už se za žádných okolností nikdy neopustí. Jedné noci je Oskar při policejní šťáře zastřelen. Ale slib, který si dali, mu nedovolí opustit tento svět. Jeho duch bloudí nočním Tokiem a realita ztrácí pevné obrysy. Přítomnost se začíná míchat s minulostí i budoucností ve vizuálně úchvatný a přitom děsivý koktejl. Podmanivý film z prostředí tokijských nočních klubů, který vypráví o životě, o smrti a o lásce. Režisér Gaspar Noé v tomto snímku posouvá hranice filmu a nabízí divákům nevšedně silný zážitek

Hrají: Nathaniel Brown, Cyril Roy, Jesse Kuhn, Ed Spear, Emily Alyn Lind, Olly Alexander, Paz de la Huerta

Režie: Gaspar Noé

IMDb  73 %

Vejdi do prázdna online

Sledovat Vejdi do prázdna online můžeš na Edison. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vejdi do prázdna online, zda je ke stažení a zda má Vejdi do prázdna dabing nebo titulky.

Edison
Edison
od 1. 9. 2021
Půjčení (HD) za 140 Kč
Chybí, přebývá nebo je třeba upravit odkaz? Dej nám vědět!

Vejdi do prázdna recenze a hodnocení

Ve filmu Vejdi do prázdna hrají Nathaniel Brown, Cyril Roy, Jesse Kuhn, Ed Spear, Emily Alyn Lind, Olly Alexander, Paz de la Huerta.

Film Vejdi do prázdna režíruje Gaspar Noé.

Film Vejdi do prázdna má 161 minut.

Film Vejdi do prázdna měl rozpočet 13 000 000 $.

Film Vejdi do prázdna můžete vidět na Edison.

Film Vejdi do prázdna je online na Edison, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.