FB pixel TP pixel
A Good Woman

Vějíř lady Windermerové

A Good Woman
Velká Británie | 2004 | Romantické filmy | 94 minut

Současné filmové adaptace her Oscara Wilda, jako například Ideální manžel nebo Jak je důležité míti Filipa, se většinou věrně drží originálu a odrážejí reálie viktoriánské Anglie 19. století...

Současné filmové adaptace her Oscara Wilda, jako například Ideální manžel nebo Jak je důležité míti Filipa, se většinou věrně drží originálu a odrážejí reálie viktoriánské Anglie 19. století. Režisér Mike Barker a scenárista Howard Himelstein však důvtipně přenesli stejnojmennou Wildovu hru do komunity Angličanů a Američanů žijících ve třicátých letech na italském pobřeží Amalfi. Mladá lady Windermerová, v podání Scarlett Johanssonové, podezřívá svého manžela z milostné aférky s nově příchozí, skandály opředenou paní Erlynnovou (Helen Huntová). Sama však není daleko od toho, hodit za hlavu předchozí život a pověst a podlehnout milostným návrhům lorda Darlingtona (Stephen Campbell Moore). Záhadná paní Erlynnová má ale dobrý důvod jí v takové pošetilosti zabránit. Atraktivní, sluncem projasněné a vtipné drama nabízí překvapivý pohled na Wildovu klasiku a těží ze skvělých hereckých výkonů, mimo jiné Toma Wilkinsona a Mileny Vukotićové.

IMDb  65 % CSFD  71 %
Voyo
Romantické filmy na Voyo
2 000 filmů, seriálů a dalších pořadů z celého světa s českým dabingem či titulky jen za 159 Kč měsíčně.
Vyzkoušej na 7 dní zdarma.
Reklama

Vějíř lady Windermerové online

Vějíř lady Windermerové online zatím bohužel není. Jakmile ho objevíme, hned ho zařadíme!

Vějíř lady Windermerové obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vějíř lady Windermerové, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vějíř lady Windermerové postavy.

Vějíř lady Windermerové recenze a hodnocení

Kinomaniak
Kinomaniak
Filmové tržby

Film Vějíř lady Windermerové vidělo v českých kinech 19 619 diváků, kteří nechali v pokladnách kin celkem 1 986 778 Kč.

Tvůj názor na Vějíř lady Windermerové?