FB pixel TP pixel
Vejška
Vejška

Vejška

Vejška
Česko | 2014 | Komedie | Teenageři

Petr Kocourek (Tomáš Vorel jr.) se hlásí na UMPRUM, obor grafika. Už ho jednou nevzali, přijímají jen pár vyvolených a profesor grafiky (Jakub Kohák) je velice nekompromisní. Matka Kocourková (Zuzana Bydžovská) už dávno vzdala, že její syn bude studovat něco pořádného, a že mu někdy porozumí. A tak ...

Petr Kocourek (Tomáš Vorel jr.) se hlásí na UMPRUM, obor grafika. Už ho jednou nevzali, přijímají jen pár vyvolených a profesor grafiky (Jakub Kohák) je velice nekompromisní. Matka Kocourková (Zuzana Bydžovská) už dávno vzdala, že její syn bude studovat něco pořádného, a že mu někdy porozumí. A tak si stále častěji povídá sama se svou láhví vodky. Michal Kolman (Jiří Mádl) studuje Vysokou školu ekonomickou, ale místo přednášek a seminářů ho zajímají jen spolužačky. Zkoušky a zápočty řeší podvodem nebo úplatkem nebo pomocí svého vlivného otce (Jan Kraus). Kocourek je naopak svědomitý a pracovitý, ale zamiluje se do čarokrásné studentky Julie (Eva Josefíková), což mu přináší jen žárlivé utrpení. Oba kluky spojuje už od gymplu ilegální malování graffiti. Na pražských střechách, nádražích a podchodech zažívají divoká dobrodružství, která jim vyspělá konzumní společnost nemůže poskytnout. A z toho plynou neustálé konflikty s obyvateli města, s rodiči a nakonec i s policií. Při jedné noční honičce je Kocourek dopaden a odsouzen k domácímu vězení s elektronickým náramkem na noze. Kolman je zase přistižen jak uplácí docenta VŠE a hrozí mu vyloučení ze školy. Jak tohle všechno dopadne? Uvidíte ve filmu VEJŠKA!

IMDb  55 %

Vejška online

Sledovat Vejška online můžeš na České kino, iTunes, Netflix, Prima Videopůjčovna, Starmax, Vorel Film. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Vejška online, zda je ke stažení a zda má Vejška dabing nebo titulky.

České kino
České kino
od 5. 12. 2022
Předplatné za 99 Kč
iTunes
iTunes
HD kvalita | SD kvalita | od 6. 11. 2022
Cena nezjištěna
Netflix
Netflix
anglické titulky | české titulky | HD kvalita | SD kvalita | od 20. 10. 2021
Předplatné za 199 Kč
Prima Videopůjčovna
Prima Videopůjčovna
HD kvalita | SD kvalita | od 6. 10. 2021
Cena nezjištěna
Starmax
Starmax
od 3. 11. 2021
Cena nezjištěna
Vorel Film
Vorel Film
anglické titulky | od 2. 3. 2016
Zdarma

Vejška obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Vejška, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Vejška postavy.

Vejška novinky

Recenze, články, zprávy a další zajímavosti o filmu Vejška, které najdeš na našem webu.

Netflix vrací do nabídky 10 českých a dva slovenské filmy
Netflix vrací do nabídky 10 českých a dva slovenské filmy
24.10.2021 16:45:00 | České novinky

Od přidávání prvních českých filmů na Netflix uplynula už taková doba, že některé licence musel streamer dokonce obnovit. Které české filmy jsou nyní znovu na Netflixu dostupné?

20 nejlepších českých komedií, které najdete právě teď na Netflixu
20 nejlepších českých komedií, které najdete právě teď na Netflixu
14.03.2021 | Tipy na film

Od začátku tuzemské lokalizace přibývá na Netflix měsíčně několik českých snímků a v nabídce nalezneme aktuálně již téměř 300 našich filmů. Velkou část z nich tvoří komedie, ze kterých jsme vybrali dvacítku nejlepších, které si můžete pustit i díky Vodafone TV.

50 nejlepších českých filmů, které jsou aktuálně dostupné na Netflixu
50 nejlepších českých filmů, které jsou aktuálně dostupné na Netflixu
26.02.2020 13:00:00 | České novinky

Český Netflix aktuálně nabízí již přes 100 českých filmů. A ano, najdete mezi nimi i řadu mizerných romantických komedií. My se dnes ale podíváme na to nejlepší, co české luhy a háje na streamovací službě nabízí napříč žánry.

České filmy a seriály aktuálně dostupné na Netflixu
České filmy a seriály aktuálně dostupné na Netflixu
12.10.2019 | České novinky

S nástupem počeštěného uživatelského prostředí Netflixu dorazilo hned několik nových českých filmů a seriálů. Přinášíme kompletní přehled rostoucí nabídky a pár tipů, co nás čeká v dalších dnech a týdnech.

11 česko-slovenských novinek na Netflixu
11 česko-slovenských novinek na Netflixu
08.10.2019 | České novinky

Jak jsme již dříve avizovali, na český Netflix míří velká dávka domácích filmů. Lokalizace bychom se měli dočkat ještě tento týden, toto můžete brát jako první ochutnávku. Připomínáme, že Miladu a Lídu Baarovou do výběru nezařazujeme, protože jsou na Netflixu již delší dobu.

Vejška zajímavosti

Rozpočet
23 000 000 Kč
Tržby v českých kinech
19 906 118 Kč
Návštěvnost v českých kinech
157 182 diváků

Vejška recenze a hodnocení

Ve filmu Vejška hrají Tomáš Vorel ml., Jiří Mádl.

Film Vejška režíruje Tomáš Vorel.

Film Vejška měl rozpočet 23 000 000 Kč.

Film Vejška vidělo v českých kinech 157 182 diváků.

Film Vejška můžete vidět na České kino, iTunes, Netflix, Prima Videopůjčovna, Starmax, Vorel Film.

Film Vejška je online na České kino, iTunes, Netflix, Prima Videopůjčovna, Starmax, Vorel Film, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.