FB pixel TP pixel
Great Solitude
Great Solitude

Velká samota

Great Solitude
Česko | 1960 | Drama | Komunismus | 114 minut

Na jižní Moravu, do rodné vesnice Velká Samota, se z Prahy vrací ministerský úředník, aby pozvedl upadající JZD, které pomáhal zakládat. Ve své nekompromisní snaze zůstává dlouho nepochopen a osamocen. I po letech přijatelný pokus o společensky angažovanou tematiku. Autoři původně nepředpokládali op...

Na jižní Moravu, do rodné vesnice Velká Samota, se z Prahy vrací ministerský úředník, aby pozvedl upadající JZD, které pomáhal zakládat. Ve své nekompromisní snaze zůstává dlouho nepochopen a osamocen. I po letech přijatelný pokus o společensky angažovanou tematiku. Autoři původně nepředpokládali optimistický konec.

IMDb  65 % CSFD  60 %

Velká samota online

Sledovat Velká samota online můžeš na Česká filmová klasika. Níže ti nabízíme seznam, kde sledovat celý film Velká samota online, zda je ke stažení a zda má Velká samota dabing nebo titulky.

Česká filmová klasika
Česká filmová klasika
HD kvalita | od 11. 4. 2020
Zdarma

Velká samota obsazení

Podívej se, kteří herci a tvůrci jsou ve filmu Velká samota, kdo má hlavní role a jsou jsou ve filmu Velká samota postavy.

Velká samota recenze a hodnocení

Ve filmu Velká samota hrají Július Pántik, Blanka Bohdanová, Bohumil Šmída, Václav Lohniský, Rudolf Hrušínský, Frida Bachletová, Oľga Adamčíková.

Film Velká samota režíruje Ladislav Helge.

Film Velká samota má 114 minut.

Film Velká samota můžete vidět na Česká filmová klasika.

Film Velká samota je online na Česká filmová klasika, a proto si ho můžete pustit na počítači, telefonu, tabletu či chytrém telefonu.